Impreza na Podlasiu wymknęła się spod kontroli. Straty: 10 tys. złotych [FOTO]

2020-08-11 12:07 vera
Impreza na Podlasiu wymknęła się spod kontroli. 37-latek wyszedł na balkon [FOTO]
Autor: KPP Augustów Impreza na Podlasiu wymknęła się spod kontroli. 37-latek wyszedł na balkon [FOTO]

37-latek z gminy Bargłów Kościelny (woj. podlaskie) odpowie za zniszczenie mienia. Mężczyzna stojąc na balkonie rzucał różnymi przedmiotami w zaparkowane pojazdy. Wcześniej imprezował. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce w minioną sobotę przed godz. 23. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Bargłów Kościelny, pijany mężczyzna awanturuje się i rzuca z balkonu różnymi przedmiotami. Pod wskazanym adresem pojawił się patrol policji.

- Mundurowi ustalili, że 37-latek najpierw pokłócił się z uczestnikami wspólnej imprezy, a następnie wyszedł na balkon i zaczął rzucać różnymi przedmiotami w zaparkowane pojazdy - informuje oficer prasowy KPP w Augustowie. - Mężczyzna wyrzucił między innymi donice z ziemią, suszarkę na ubrania czy obuwie.

Właściciele aut oszacowali swoje straty na ponad 10 tys. złotych. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 37-latka blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut.

Krajowa „ósemka”. Niebezpieczne wyprzedzanie kierowcy porsche z Litwy w kamerze augustowskiej drogówki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.