QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

2021-06-05 22:22 Jacek Chlewicki
QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?
Autor: Telewizja FOKUS TV QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Rolnicy. Podlasie to kultowy serial telewizji Fokus TV. Co niedziele cała Polska ma okazję przekonać się jak wygląda prawdziwe życie i obowiązki rolników żyjących na Podlasiu. Widzowie mogą podglądać ich w codziennych obowiązkach takich jak karmienie zwierząt czy naprawa różnego rodzaju maszyn. Nie brakuje też wątków osobistych. Oglądasz serial Rolnicy. Podlasie i lubisz jego bohaterów? Sprawdź się w naszym quizie!

Serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie" to prawdziwy hit telewizji Fokus TV. O czym są "Rolnicy. Podlasie"? Bohaterami każdego odcinka są rolnicy z woj. podlaskiego. Widzowie mogą oglądać ich podczas codziennych obowiązków, mają szansę przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie na wsi: uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Serca widzów skradli między innymi Emilia Korolczuk ze wsi Laszki oraz Gienek i Andrzej z Plutycz.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE