Cała prawda o Emilii Korolczuk. Kim jest gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie?

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie: Emilia Korolczuk (35 l.) ze wsi Laszki koło Zabłudowa.

Cała prawda o Emilii Korolczuk z Rancza Laszki. Kim jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie?" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Emilia Korolczuk to 35-letnia gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce, pani sołtys wsi Laszki, właścicielka "Rancza Laszki", a od niedawna także szczęśliwa mama pięknej córeczki Laury. Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" kochają Emilkę za jej skromność, naturalność i miłość do zwierząt. Cała prawda o Emilii Korolczuk. Kim jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"? Zobacz na SE.pl

Emilia Korolczuk stała się sławna dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym Rolnicy. Podlasie. Pojawiła się w pierwszym sezonie (obecnie trwa emisja trzeciego) i z miejsca zdobyła serca i sympatię widzów. 35-letnia Emilka kocha zwierzęta. W Laszkach koło Zabłudowa (powiat białostockich) od 2011 roku wspólnie ze swoją babcią Heleną prowadzi 16-hektarowe gospodarstwo, które ochrzciła Ranczo Laszki. Kobieta jest także sołtysem wsi Laszki. 35-letnia kobieta opiekuje się ponad setką zwierząt. W jednym z odcinków serialu 83-letnia babcia Helena wyliczyła: - U Emilki w gospodarstwie to jest 21 krów razem z cielakami, ponad 130 kóz, 8 z jagniakami owiec, 20 królików, 36 kur razem z kogutami, jedna perliczka, 3 pawie, 2 kaczki, 2 gęsi, 2 koty i 3 psy. My dodamy, że w gospodarstwie są jeszcze trzy konie: Iskra, Skaj i Kuba. W serialu Rolnicy. Podlasie Emilka Korolczuk występuje wspólnie ze swoją babcią. Czasami w telewizji pojawia się jej mama i brat. W pierwszym odcinku trzeciego sezonu Emilka wraz ze swoją rodziną przygotowywała ogórki według starej rodzinnej receptury.

Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk z babcią i mamą.

Emilia Korolczuk nie może narzekać na brak zajęć. Kobieta wyrabia także sery z koziego mleka. W tym roku 35-latka planuje uruchomić serowarnię z prawdziwego zdarzenia i zwiększyć produkcję. Poza tym Emilka prowadzi swój kanał na YouTube oraz fanpage na Facebooku. Oba profile śledzi tysiące internautów z całej Polski. Jak Emilka Korolczuk radzi sobie ze sławą? – Zdarzają się jakieś głuche telefony, ludzie potrafią przyjść bardzo wcześnie rano, albo późnym wieczorem wystawać pod bramą, niekoniecznie trzeźwi – mówi w rozmowie z "Super Expressem". Tego typu historie w ostatnim czasie zdarzały się dosyć często: Emilia Korolczuk z "Rolnicy Podlasie" przeżywa koszmar. W nocy pod jej domem stał mężczyzna. Nie uwierzycie, czego chciał

Emilia Korolczuk niedawno została szczęśliwą mamą Laury. Dziewczynka urodziła się pod koniec maja. Ojcem dziecka i ukochanym Emilki jest 35-letni Karol. Mieszkają razem od czerwca 2020 roku. - Karol świetnie sobie radzi w gospodarstwie, naprawdę jestem w szoku, że tak się zaaklimatyzował. Nawet odebranie porodu krowy czy kozy to dla niego żaden problem - w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" zachwalała swojego partnera Emilia. - Bardzo dba o zwierzaki - dodaje. Para nie planuje ślubu, chcą zostać w wolnym związku, co nie do końca podoba się babci pani Emilii. – Wolałabym, aby był ślub i wesele, ale najważniejsze, żeby Emilka była szczęśliwa – zapewnia pani Helena. Jak Emilia Korolczuk poznała się z Karolem? 

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi - zdradziła bohaterka serialu "Rolnicy. Podlasie".

Emilia Korolczuk ukończyła biologię i rolnictwo. W artykule "Gazety Współczesnej" możemy przeczytać, że kobieta, co niektórym jej fanom może być sporym zaskoczeniem, marzyła o zastaniu ornitologiem (zajmuje się ptakami); chciała pracować w parku narodowym. Na czwartym roku studiów zmarł jej dziadek. Niedługo potem zdecydowała, że przejmie gospodarstwo w Laszkach. W szkole w Michałowie została technikiem rolnikiem. Jest też magistrem biologii.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chodził do dentysty. Dlaczego? W ostatnim odcinku podał powód

Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Lubicie oglądać Emilię Korolczuk w serialu Rolnicy. Podlasie? Czekamy na wasz głos w internetowej sondzie oraz komentarz na dole tego artykułu!

Sonda
Czy lubisz oglądać w serialu "Rolnicy. Podlasie" Emilię Korolczuk?