Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą! Bonda: "Proszę już o nic nie dopytywać i wierzyć nam" [ZDJĘCIA]

2019-03-19 9:56

Urodzona w Białymstoku pisarka kryminałów Katarzyna Bonda związała się z innym pisarzem - Remigiuszem Mrozem. Tym tematem żyją media w całej Polsce. Fani jednak mają wątpliwości, czy nie jest to element większej kampanii reklamowej. Remigiusz Mróz zaprzecza: Z takich spraw się nie żartuje.

Katarzyna Bonda urodziła się w Białymstoku, ale wychowała w Hajnówce. Najpopularniejsza pisarka kryminałów w Polsce przyznała, że jest w związku z pisarzem Remigiuszem Mrozem. Najpierw taką informację podał w poniedziałek 32-letni pisarz z Opola. News lotem błyskawicy obiegł wszystkie media w Polsce. W poniedziałek wieczorem Katarzyna Bonda również wypowiedziała się na ten temat.

>>>Zobacz zdjęcia Katarzyny Bondy<<<

- Potwierdzam zeznania! - napisała Bonda. - Proszę już o nic nie dopytywać i wierzyć nam. Dziękujemy raz jeszcze i kłaniamy się. Kiedyś opowiemy tę historię wnukom, jak to Państwo wiedzieli wcześniej niż my:) BO TO JEST DOPRAWDY PRZEDNIA OPOWIEŚĆ, ALE DO PRZEŻYCIA, NIE OPISYWANIA:) Polecam najgoręcej wszystkim tutaj obecnym! Wracam do roboty, bo oszaleć można z tej miłości. Serduszka i śnieguliczki. (pisownia oryginalna).

Co ciekawe, do swojego posta dodała hashtag #mamihlapinatapai. "Mamihlapinatapai" to najbardziej zwięzłe słowo według rekordów księgi Guinnessa. Oznacza pełne zaangażowania spojrzenie między dwiema osobami, które chcą nawiązać kontakt, ale żadna z nich nie chce pierwsza tego zainicjować.

- Ostatni raz tego rodzaju nius wstrząsnął mną jak się okazało, że Pitt spiknal się z Jolie. Nius jak to mówi młodzież na propsie, o ile nie przerzuci się Pani na romansidla:) serdeczności - napisała Aleksandra (pisownia oryginalna).

Czytaj także: Co za news! Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą? Fani literatury są zachwyceni

Jakiś czas temu Remigiusz Mróz zmienił na Facebooku status na "w związku". O tym, że coś jest na rzeczy, plotkowano w branży od dawna. Fani są zachwyceni, pojawiają się jednak głosy, że wszystko jest żartem. Niektórzy zwracają uwagę, że to może być promocja książki, nad którą wspólnie pracują.

- Mam nadzieję, że to nie chwyt reklamowy tylko swoisty "coming out - napisała internautka Paulina.

Mróz odpisał: Prawda najprawdziwsza. Bonda: Ja również potwierdzam zeznania!

- Ale Wy tak na serio ? Czy wkręcacie nas? - napisała z kolei inna internautka. Inna dodała: - Ja właśnie też nie wiem czy to czasem nie akcja w stylu, jest nowa książka trzeba rzucić gawiedzi nowy temat do plotek.

- Drogie Panie, z takich spraw się nie żartuje - skomentował Remigiusz Mróz.

Pozostaje zakochanym życzyć wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:

Taxi dla Seniora. Radny PiS chce wprowadzić w Białymstoku darmowe przejazdy taksówkami dla seniorów

Bolt w Białymstoku. Inspekcja Transportu Drogowego skontrolowała dwóch kierowców. Każdemu z nich grozi 14 tys. złotych kary [ZDJĘCIA]

Big Brother. Juszes, czyli Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]