Rewelacyjna oprawa meczu Jagiellonii Białystok. Baba Jaga patrzy! [ZDJĘCIE DNIA]

i

Autor: Ultras Jagiellonia Białystok Rewelacyjna oprawa meczu Jagiellonii Białystok. Baba Jaga patrzy! [ZDJĘCIE DNIA]

Rewelacyjna oprawa meczu Jagiellonii Białystok. Baba Jaga patrzy! [ZDJĘCIE DNIA]

2019-04-10 14:15

Zachwycająca oprawa i świetne zdjęcie. Jagiellonia Białystok w finale Pucharu Polski!

Jagiellonia Białystok w ostatnim meczu pokonała Miedź Legnicę 2:1 i awansowała do finału Pucharu Polski. Dwie bramki dla Jagi zdobył Taras Romanczuk. Mecz w wykonaniu piłkarzy Ireneusza Mamrota - świetny, ale to spotkanie zapamiętamy również z innego powodu. Kibice Jagi przygotowali absolutnie rewelacyjną oprawę meczu: ogromna Baba Jaga i podpis "Witajcie w naszej bajce". Czapki z głów za pomysł i realizację.

Czytaj także: Jagiellonia Białystok awansowała do finału Pucharu Polski! [AUDIO]

Jagiellonia w finale Pucharu Polski zagra po raz trzeci, ale po raz pierwszy na Stadionie Narodowym. Białostocki zespół zmierzy się z Lechia Gdańsk. Jagiellonii Białystok już raz zdobyła to trofeum - w sezonie 2009/2010. Kibice liczą, że uda się powtórzyć ten wyczyn!

Stowarzyszenie Dzieci Białegostoku organizuje wielki wyjazd na finał w Warszawie - o tym będziemy jeszcze Was informować. Dziś zachęcamy do obejrzenia zdjęcia niesamowitej Baby Jagi. Za fotografię dziękujemy Ultras Jagiellonia Białystok

Więcej unikalnych zdjęć Białegostoku i regionu znajdziecie tutaj ZDJĘCIE DNIA

Jeżeli masz w swojej kolekcji ciekawe, unikalne czy po prostu ładne zdjęcia to wyślij je do nas. Opublikujemy je na naszym portalu jako "ZDJĘCIE DNIA". Wysyłajcie nam zdjęcia na fanpage ESKA INFO Białystok lub bezpośrednio na adres bialystok.eskainfo@grupazpr.pl.