Rewolucja w domu Andrzeja z Plutycz. Rolnik w szoku! Jak u prezydenta. Ogromna zmiana w życiu 39-latka

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rewolucja w domu Andrzeja z Plutycz. Rolnik w szoku! "Jak u prezydenta". Ogromna zmiana w życiu 39-latka

Zmiany, zmiany, zmiany

Andrzej z Plutycz pokazał nową łazienkę. Luksus bije po oczach. "Jak u prezydenta" [WIDEO]

2022-08-09 6:58

Rolnicy. Podlasie. W domu Andrzeja Onopiuka z Plutycz doszło do niemałej rewolucji. Spełniło się jedno z marzeń 39-letniego gwiazdora telewizji. O co chodzi? W jego domu w końcu powstała piękna i nowoczesna łazienka. Nowe pomieszczenie to bez wątpienia najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w wysłużonym już domu Andrzeja i Gienka. "Jak u prezydenta" - podsumował rolnik.

Rolnicy. Podlasie. Temat łazienki, która miałaby powstać w domu Andrzeja i Gienka z Plutycz, od dawna rozpala wyobraźnię fanów serialu. - No i belarka ważna, i łazienka ważna i dziewczyna ważna - oznajmił Gienek, który marzy o tym, aby jego syn w końcu znalazł miłość. Andrzej Onopiuk wielokrotnie podkreślał, że znalezienie dziewczyny zależy od poprawy sytuacji mieszkaniowej. Belarka jest, gospodarstwo wyraźnie się rozwija, pojawia się coraz więcej nowych maszyn, a teraz nadszedł moment na prawdziwą rewolucję. W domu Andrzeja powstała łazienka: szare płytki, kabina prysznicowa, umywalka, wc (zestaw podtynkowy) pralka, lustro, a nawet ogrzewanie podłogowe. - Efekt wow! A złote klamki mam? - rzucił wchodząc do łazienki Andrzej. - Światło jak u prezydenta. Jak w Ameryce, nawet lepiej - podsumował gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie. W sekcji komentarzy same zachwyty. Internauci doceniają fachowców, którzy ich zdaniem wykonali kawał świetnej roboty. "Piękna łazienka teraz trzeba pomyśleć o dalszych remontach w domu" - zaproponował jeden z fanów. Gienka i Andrzeja można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Nowe odcinki są emitowane o godz. 20.

Rolnicy. Podlasie. Obowiązki i praca Andrzeja z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz - kim jest? Cała prawda. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?