Andrzej z Plutycz w dwóch słowach podsumował kosiarkę. Poprzednia to złom. Aż miło popatrzeć na komentarze

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej z Plutycz w dwóch słowach podsumował kosiarkę. Poprzednia to złom. Aż miło popatrzeć na komentarze

Andrzej z Plutycz w dwóch słowach podsumował kosiarkę. Poprzednia to złom. Aż miło popatrzeć na komentarze

2022-06-20 13:12

Andrzej z Plutycz kontynuuje testowanie nowej kosiarki rotacyjnej, która pojawiła się w jego słynnym gospodarstwie. Gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie i najsłynniejszy rolnik w województwie wyjechał sprzętem w teren, aby sprawdzić jak działa. Jak ocenia kosiarkę? Czy spełnia wymagania rolnika? "Rolnik zadowolony, to szczęśliwy rolnik, tak trzymaj" - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Kosiarka rotacyjna to nowy sprzęt w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz. Podobno to prezent od Jarka. - I co? Jak prezent? Pasuje czy nie? - zapytał Jarek. - No, może być - odparł bez entuzjazmu Andrzej. Pierwsza reakcja 39-latka na prezent wywołała konsternację wśród fanów. Wychodzi na to, że sprzęt musiał po prostu zasłużyć na opinię. Andrzej wspólnie z bratem podłączyli kosiarkę do ciągnika, następnie 39-latek wyjechał w teren. Dzięki pięknym ujęciom z drona można zobaczyć, że kosiarka bezbłędnie wykonywała swoje zadanie. - Łoo, to nie ma porównania. Tym to się kosi, a nie metr sześćdziesiąt pięć to było zabójstwo. Tutaj było wtedy 9 pokosów, a teraz tylko 5 - cieszył się gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma więc teraz do dyspozycji nie tylko nowoczesną belarkę i tura, ale też kosiarkę rotacyjną. - Tak jak widać. Maszyna pierwyj sort - podsumował rolnik. W komentarzach niemal same pozytywy: "super zrobiony pokos tak trzymaj Andrzej", "gratulacje nowego sprzętu", "maszyna kapitalna", "rolnik zadowolony, to szczęśliwy rolnik, tak trzymaj" - piszą fani.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To ja bym wille postawił za te pieniądze"

Serial Rolnicy. Podlasie. można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Nowe odcinki są emitowane o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi prawdę o warunkach w gospodarstwie. Wali prosto z mostu. "Ludzie się dziwują"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wraz z Gienkiem pojechali do innego bohatera serialu: Tomka z Pokaniewa. Zobaczcie, jak wyglądała ich wizyta.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?