Nightskating

i

Autor: Klaudiusz Potocki Nightskating

Rolkarze inaugurują nowy sezon. W sobotę pojedzie Nightskating [AUDIO]

2019-04-05 9:33

Pierwszy przejazd odbędzie się 6 kwietnia. Ma to być przebudzenie się z "rolkowego snu", tak więc rolkarze pojadą w piżamach.

Nightskating wraca po półrocznej przerwie, dlatego hasłem tematycznym jest przebudzenie, a dokładnie Przejazd Piżamowy. Organizatorzy zachęcają wszystkich miłośników małych kółek nie tylko do przejazdu, ale też do przebrania się w piżamy, koszule nocne, dresiki, szlafmyce, szlafroki - można też zabrać ze sobą ulubionego misia lub poduszkę, mówi jeden z organizatorów Kukliński:

Trasa, z racji, iż jest to pierwszy przejazd w tym roku, będzie liczyła około 13 km i nie będzie należała do wymagających, podkreśla Justyna Zdanuczyk:

Dokładna trasa przejazdu jest na stronie oraz facebookowym profilu Nightskating Bialystok. Rolkarze podobnie jak w latach ubiegłych wyruszą z Rynku Kościuszki.  Zbiórka od godziny 19. Na miejscu po raz kolejny będzie można wypożyczyć rolki, dlatego na przejazd można zaprosić znajomych, którzy przed zakupem, chcieliby najpierw mieć możliwość przetestowania sprzętu.

 Przewidywany czas przejazdu to około 2h. Zbiórka  pod pomnikiem Jana Pawła II, na Rynku Kościuszki. Start o godzinie 20:00.

Zobacz także:

 Dariusz Antuszewski zginął w wypadku. Był studentem Politechniki Białostockiej. Jechał motocyklem