Rolnicy. Podlasie. Andrzej ścinał drzewo piłą łańcuchową. Emocje w komentarzach. Internauta: Kawy mi nie trzeba [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Andrzej z Plutycz (39 l.), bohater serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej poszedł do lasu. Fanka zachwycona. "Bez stresu i zgiełku"

2022-03-28 16:38

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (woj. podlaskie) wybrał się z bratem do lasu po drzewo. Panowie za pomocą piły łańcuchowej ścinali drzewa. Filmik, który ma już na swoim koncie ponad 140 tys. wyświetleń, jest szeroko komentowany przez internautów. - Fajny film. No, robota z drzewem do łatwych nie należy - podsumował jeden z fanów.

Rolnicy. Podlasie. W internecie zadebiutował nowy filmik z udziałem Gienka, Andrzeja, Jarka i Sławka. Nagranie zatytułowane "Wycinka drzew u Gienka i Andrzeja Rolników z Podlasia" pojawiło się na YouTube, na oficjalnym kanale Gienka i Andrzeja z Plutycz. Na trwającym około 20 minut filmiku (w naszym artykule jest na dole) pojawiają się dwa tematy: Gienek daje dla Sławka marchewki oraz właśnie wycinka drzew. W tej drugiej akcji bierze udział Andrzej oraz Jarek, przy czym pierwsze skrzypce gra Jarek, który sprawnie działa piłą mechaniczną ścinając drzewa raz za razem. Z jednym z drzew, które próbował naciąć i przewrócić Andrzej, był problem. Jeden z internautów napisał taką radę: "dlatego najpierw wycina się klina z tej strony na którą chcesz by się przewrócił i piły ci nie zakleszczy jak będziesz docinał z drugiej strony Andrzeju". - To jest hit, że tak jeszcze można żyć - napisała internautka podpisująca się "Karolina". - Robisz sam na siebie. Potrzeba ci drzewa jedziesz do lasu, jedzenie bez chemii, warzywa z ziemi itd.. Bez stresu i zgiełku - podsumowała fanka Gienka i Andrzeja. 

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz porządkuje podwórko. "To wszystko poobcinaj! Na łyso zrób!"

Internauci zwracają również uwagę, że wycinka drzew to niebezpieczne zajęcie i należy to robić prawidłowo. - Mam nadzieję, że wszyscy cali powrócili do domu... - napisał jeden z internautów. Rolników można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.00. Jeżeli już jesteśmy przy temacie drzew to polecamy: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To wszystko poobcinaj!". Piła mechaniczna w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?