Początek sezonu w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz musiał ogarnąć Ursusa. Nie było łatwo. Sławek i Walek asystowali

2023-03-30 8:25

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz po wielu tygodniach postanowił odpalić swój dawno nie używany ciągnik. Niestety Ursus model 1014 odmówił posłuszeństwa. Okazało się, że w kole nie ma powietrza, a akumulator jest rozładowanych. Koło udało się napompować, ale z akumulatorem nie było łatwo. Zobaczcie zresztą sami.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz całkiem niedawno wyremontował swój dom, czym pozytywnie zaskoczył fanów. Plany ma ambitne, ale rolnik nie może zapominać, że ma gospodarkę. Mężczyzna musiał przygotować do nowego sezonu swój wysłużony ciągnik. Problem w tym, że Ursus 1014 nie był uruchamiany od wielu tygodni (podobno od listopada!), wyładował się akumulator i zeszło powietrze z koła. 40-latkowi w reaktywacji traktora pomogli Sławek oraz Walenty. - Bo trzeba było akumulator wyciągnąć i do chaty - rzucił Sławek. Do ładowania akumulatora panowie użyli prostownika, ale niestety niewiele to pomogło. - Trzeba wykręcić akumulator i do domu zanieść, bo inaczej nic nie zrobimy - stwierdził Andrzej z Plutycz. Całą historie zobaczycie na naszym wideo. Przypominamy, ze serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradził, co zrobi dla przyszłej dziewczyny. Ma gest! Marzy o tym każda kobieta?

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?