Remont domu

Rolnicy. Podlasie. Dom Andrzeja z Plutycz zachwyca po remoncie! Musicie to zobaczyć! "Może jakaś dziewczyna..."

2023-03-20 14:59

Rolnicy. Podlasie. W domu Gienka i Andrzeja z Plutycz został przeprowadzony długo oczekiwany remont. Diametralnie zmieniło się wnętrze domu, pojawiły się nowe meble, ale to nie koniec. 40-letni Andrzej Onopiuk ma dużo większe plany. Zobaczcie filmik i zdjęcia domu po remoncie. Parafrazując Walka: "Niebo a ziemia! Ludzie!".

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej to najsłynniejsi mieszkańcy malutkich Plutycz koło Bielska Podlaskiego, a także jedni z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na Podlasiu. Fani doskonale wiedzą, że na ich podwórku jest problem z błotem, a sam dom wymaga porządnego i kosztownego remontu. W tej drugiej sprawie właśnie zachodzą zmiany. Z dawna oczekiwany remont stał się faktem. W domu odmalowano ściany, pomalowano drzwi, położono eleganckie panele podłogowe, wstawiono nowe meble: łóżko, szafki, taborety. Wnętrze wygląda na odmienione, jest pięknie! I nie ma w tym grama przesady. Rezultatem zachwycił się Walek i Sławek, którzy odwiedzili Andrzeja, który akurat zmywał podłogę. - Andrzej, Andrzej, Andrzej! - budował napięcie Walenty. - Niebo a ziemia. Ludzie! Andrzejku, co to się narobiło u ciebie? - pytał zdumiony Walek. Dla porównania tutaj możecie zobaczyć, jak wcześniej wyglądało wnętrze domu. Różnica jest ogromna.

Rolnicy. Podlasie. Remont wnętrza to dopiero początek. "Chcę zrobić podobny dom jak u siostry"

- Teraz jest co innego. Może jakaś dziewczyna będzie - komentował wyraźnie zadowolony Andrzej. Warto podkreślić, że gwiazdor Rolnicy. Podlasie konsekwentnie realizuje swój plan. Wcześniej w kuchni pojawił się bojler z umywalką, potem piękna łazienka, a teraz remont wnętrza. To nie koniec planów ambitnego 40-latka. - Chcę zrobić podobny dom jak u siostry. Żeby góra była zrobiona. I cały zmieniony na zewnątrz - podkreślił rolnik. Pozostaje trzymać kciuki za powodzenie planów Andrzeja z Plutycz. Fani chwalą remont w domu oraz pozytywną zmianę, która zaszła w zachowaniu rolnika: "Jakie pozytywne zmiany w Plutyczach, wierzę w Ciebie Andrzejku", "Andrzej zaskoczył bardzo pozytywnie tym remontem małymi krokami się udało zrobić łazienkę i mieszkanie. Dom jest czysty i super wygląda" - komentują fani.

Poniżej zobaczycie filmik i zdjęcia pokazujące nowe wnętrza domu Gienka i Andrzeja. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na FOKUS TV o godz. 20.15.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy podoba ci się dom Andrzeja po remoncie?
Listen on Spreaker.