Nerwy w Plutyczach

Rolnicy. Podlasie. Walek wściekły na Gienka. "Ty zawsze...". Dalszy ciąg awantury w Plutyczach [WIDEO]

2022-12-08 14:34

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz ma dość specyficzne, a dla niektórych może i ciężkie poczucie humoru. Tydzień temu pokazaliśmy jak Walek, który przyjechał naprawić drzwi do obory, irytował się bezczynnością Gienka. 67-latek próbował załagodzić sytuację niewybrednymi żartami, co jeszcze bardziej zaostrzało sytuację. Zobaczcie, jak zakończyła się ta historia i czy panowie doszli do porozumienia.

Rolnicy. Podlasie. Walek to uznany fachowiec, który często wspiera Gienka z Plutycz swoją wiedzą i doświadczeniem. Fani polubili Walentego, który idealnie uzupełnia trio, w którym jest jeszcze Gienek i Sławek. Tydzień temu pokazaliśmy, jak podczas naprawy drzwi do obory (nowe zamknięcie i uchwyt) Walek denerwował się na Gienka. - Ty dobry jesteś pomocnik. Ja ciebie znam - mówił Walek. Gienek bronił się rzucając żartami, co jednak jeszcze bardziej irytowało Walka. Teraz możecie zobaczyć jak zakończyła się ta cała historia. Walek wywiercił dziurę w drzwiach, następnie poprosił Gienka o przykręcenie śrubki. - A kto kręci... - zaczął swoje powiedzonko 67-latek. Walek nie wytrzymał. - Dobra! Ty zawsze te historie. Nie ma innej gadki. Co z tego, że ty kręcisz, a nie wychodzi? - pytał retorycznie Walenty. Finalnie udało się skończyć robotę, ale atmosfera była gęsta do samego końca. - Sprawdź, a jak coś to ja usuwam to - grzmiał Walenty. - A ile to będzie kosztowało? - zapytał Gienek. Zobaczcie, co na to odpowiedział Walek. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Gienek żartował, Walek komentował: Co z tego, jak ty kręcisz, a nie wychodzi?
Sonda
Czy Gienek to dobry gospodarz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE