Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali się córeczką. Fani: Przesłodka, śliczna, cudna

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Rolnicy. Podlasie: Emilia Korolczuk (35 l.)

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie córki. Mnóstwo komentarzy

2022-01-14 19:19

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek koło Zabłudowa to szczęśliwa mama Laury. Kobieta urodziła swoją pierwszą córkę w maju 2021 roku. Od tamtego czasu 35-letnia bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie regularnie wrzuca do internetu zdjęcia swojej pociechy. Niedawno w sieci pojawiła się kolejna fotka. Fani są zauroczeni Laurą. - Przesłodka, czysta mama - napisała jedna z fanek Emilii.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wzorowo pogodziła macierzyństwo z pracą w gospodarstwie, występami w serialu i prowadzeniem mediów społecznościowych. Sołtys wsi Laszki oprócz popularnego kanału na YouTube ma także fanpage "Ranczo Laszki Emilia Korolczuk", który obserwuje 90 tys. osób. W tym tygodniu Emilia postanowiła po raz kolejny pochwalić się zdjęciem swojej uroczej córeczki. Kobieta swój wpis opatrzyła tytułem: "Ciastki! Dajcie mi więcej ciastkuf!!!". Laura ma uśmiechniętą buzię. Widać też dwa ząbki. Fotka momentalnie podbiła internet, zdobywając 8 tys. pozytywnych reakcji i ponad pół tysiąca komentarzy. - Żaden, ale to żaden dorosły choćby nie wiem jak się wyginał do pozowania, nie stworzy takiej foty jak ta. Dzieci to najczystsze energia ze wszystkich możliwych - podsumowała internautka Ewelina.

W najbliższą niedzielę (16 stycznia) kolejny odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Nie zabraknie w nim m.in. Emilii Korolczuk i jej partnera Karola. Para będzie rozmawiać przed kamera o przyszłości ich wspólnego dziecka - Laury. Premiera o godz. 20:15 na Fokus TV. Czytaj też: 

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu