Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wstawiła filmik. Wzruszający komentarz. Łzy cisną się do oczu

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) ma rzesze wiernych fanów.

Rolnicy. Podlasie. Poruszający komentarz pod filmem Emilii Korolczuk. Łzy cisną się do oczu

2022-01-10 12:08

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ze wsi Laszki koło Zabłudowa cieszy się ogromną sympatią widzów, której mogą jej zazdrościć inni bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. 35-latka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jak pracuje na Ranczu Laszki. Jedna z komentujących internautek podzieliła się wyjątkowo szczerą opinią. "Opiekuję się mężem chorym na Alzheimera" - napisała.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) potrafi doskonale zorganizować sobie czas. Mimo że ma malutką córeczkę, to nie zwalnia tempa i pełną parą pracuje na Ranczu Laszki, nagrywając jednocześnie jeden filmik za drugim. Na oficjalnym kanale Emilii Korolczuk na YouTube znalazło się nowe nagranie. - Dzisiaj wybieramy obornik od kozłów. To znaczy Karol wybiera, ja później będę bielić u nich ściany, wybierać pajęczyny. Takie wszystkie rzeczy, które robię przy okazji wybierania obornika: dezynfekować podłogę, posadzkę, czyścić tam wszystko [...] Mamy kolejny pracowity dzień - ogłosiła bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. W dalszej części filmiku można zobaczyć, jak wygląda realizacja części z zapowiedzianych prac. Emilia i Karol pojechali po buraki pastewne i marchew dla zwierząt żyjących na Ranczu Laszki. Nagranie zatytułowane Kto kręci, ten ma... paśnik zostało ciepło przyjęte przez fanów. Jak zwykle zresztą, bo Emilia Korolczuk cieszy się ogromną sympatią. Internauci doceniają ją głównie za pracowitość. W komentarzach pod filmikiem można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii. Czytajcie dalej. Zobacz również: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk i inni. Zobacz, jak mieszkają [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Gienku z Plutycz

"Świetne Was się ogląda. Love Island i inne formaty mogą się schować", "serducho się raduje oglądając was" - komentują internauci. Jeden z komentarzy wzrusza. Pani Krystyna napisała, że filmiki autorstwa Emilii Korolczuk i Karola pozwalają oderwać się jej na chwilę od codzienności: "Lubię oglądać wasze ranczo jak sobie radzicie dla mnie to odskocznia na co dzień opiekuję się mężem chorym na Alzheimera" - napisała kobieta.

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Sporo plusów zgarnął tym razem Karol, który świetnie odnajduje się w roli gospodarza: "gratuluję idealnego partnera", "pani Emilko razem z Panem Karolem stanowicie piękna parę". Jeden z komentarzy jest wyjątkowy: "Emilko i Karolu świetna robota. Wszystko wygląda coraz piękniej, myślę ze Karol pomógł Ci Emilko rozwinąć skrzydła i ze to właśnie na niego czekałaś . Czasem warto poczekać. Zapewne wspaniale się dogadujecie i rozumiecie nawet bez słów jak dwie pokrewne dusze, a dzięki Temu co Was łączy wszystko rozkwitnie wokół jak nigdy dotąd. Tego Wam serdecznie życzę i Waszej pięknej Laurce, która już jest Waszym światełkiem pomyślności". Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Kim naprawdę jest Gienek z Plutycz. Ujawniamy [WIDEO] Emilię Korolczuk i Karola można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Obecnie trwa emisja odcinków czwartego sezonu. Premiera w każdą niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV.