Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk z serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk chwali ukochanego. Internautka: "Widać, że mężczyzna w domu"

2021-10-20 8:13

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek jest już gotowa na zimę. W jej spiżarni znajdziemy same pyszności: ogórki, grzybki, paprykę, soki i dżemy. Na fanpage'u popularnej rolniczki pojawił się właśnie nowy post, w którym chwali się przetworami na zimę oraz... talentem swojego kochanego partnera. Internauci potwierdzają. "Widać, że mężczyzna w domu, złota rączka" - napisała jedna z internautek.

Emilia Korolczuk z Laszek to prawdopodobnie najbardziej lubiana gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Słynąca z miłości do zwierząt i przyrody 35-latka jest obecna nie tylko w serialu (emisja na Fokus TV w każdą niedzielę o godz. 20), ale także na YouTube, gdzie prowadzi vloga oraz na Facebooku, gdzie obserwuje ją 87 tys. osób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych sympatyczna pani sołtys wsi Laszki komunikuje się ze swoimi fanami. W sieci pojawiła się właśnie zdjęcie z jej spiżarni (znajduje się ono na końcu naszego artykułu). I już na sam widok jesteśmy głodni! - Dobiliśmy trzysetnego słoika przetworów - chwali się Emilia Korolczuk. - Piwnica pęka w szwach, zima nam niestraszna. Ale to jeszcze nie koniec - dodaje Emilka. Na półkach możemy zobaczyć absolutną klasykę, czyli soki, miód, szczaw, grzybki, ogórki, dżemy i paprykę. Jedno jest pewne, w chłodne zimowe wieczory nie zabraknie na Ranczu Laszki zdrowych przysmaków. Możemy się domyślać, że część z tych rarytasów przygotowała również słynąca z talentów kulinarnych babcia Helena, której przepisy chętnie prezentuje w internecie Emilka.

Półki w spiżarki wykonał Karol, ukochany Emilki i ojciec Laury. - Kochanie dziękuję za nowe półki - napisała gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. "Widać że mężczyzna w domu, złota rączka" - napisała internautka, a ktoś inny dodał: "Półki po środku trzeba jeszcze wzmocnić". Na ten drugi komentarz odpowiedział sam projektant: "Chyba będzie trzeba nie spodziewałem się że aż tyle tego będzie".

Post Emilii Korolczuk wzbudził w jej fanach mnóstwo emocji. Wstawiają zdjęcia swoich spiżarni, a także chwalą Emilkę za fakt, że choć opiekuje się małym dzieckiem i zajmuje się gospodarstwem, to znajduje czas na robienie przetworów. - Emilko, jest Pani niesamowita, malutkie dziecko, gospodarstwo, zwierzęta i jeszcze ma pani czas na robienie przetworów - napisała jedna z internautek. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?
Rolnicy. Podlasie. Poznajcie Justynę ze wsi Ciemnoszyje