Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ma apel do turystów. Zasady są jasne

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ma apel do turystów. "Zasady są jasne"

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ma apel do turystów. "Zasady są jasne"

2022-03-02 19:00

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zaprasza turystów do zwiedzania swojego gospodarstwa. 35-latka napisała w tej sprawie komunikat. - Zasady są jasne, oprowadzanie trwa około godzinę i to wszystko - napisała Emilia Korolczuk.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk znowu zaprasza na swoje Ranczo Laszki. Bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie napisała o tym na fanpage'u Ranczo Laszki Emilia Korolczuk: "Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, wraz z pierwszymi szpakami, które przybyły do Laszek, otwieramy nasze Ranczo na turystów". Emilia Korolczuk podkreśla, że zwiedzać gospodarstwo można codziennie o godzinie 14, ale tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się przez telefon. Sądząc po komentarzach internautów można stwierdzić, że gwiazda Rolnicy. Podlasie nie będzie narzekać na nudę. "W tym roku postaramy w końcu panią odwiedzić", "wybieramy się w wasze strony i bardzo chętnie zajedziemy", "szkoda że tak daleko"- komentują internauci. Pojawił się też wątek naprzykrzających się fanów i... pieniędzy. Czytajcie dalej.

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Nie dopuść do tego, że będą tak roszczeniowi, że nawet w sobotę i niedziele przyjeżdżają z rodzinami chcą zrobić grilla i siedzieć do wieczora - zwróciła uwagę pewna internautka. Odpowiedziała jej Emilia Korolczuk: "nie no, "gryle i siedzenie" odpadają, zasady są jasne, oprowadzanie trwa około godzinę i to wszystko." Jedna z fanek zapytała, czy odwiedziny są płatne. Skomentował ktoś inny: "Zwierzęta jeść muszą więc zupełnie za darmo nikomu się nie opłaca prowadzić odwiedzin". Całość wyjaśniła sama Emilia: "oczywiście, że muszą, tu bardziej chodzi o poświęcenie mojego prywatnego czasu, nikt nie chodzi do pracy za darmo czy dla frajdy chodzenia".

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Nieszczęście na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk: Co mnie jeszcze czeka? 

Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?