Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ochrzciła swoją córkę. Pokazała piękne zdjęcie

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Emilia Korolczuk (35 l.), gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ochrzciła swoją córkę. Pokazała zdjęcie całej rodziny

2021-09-27 18:31

Emilia Korolczuk w niedzielę ochrzciła swoją córkę Laurę. Uwielbiana przez widzów gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie zamieściła w internecie piękne zdjęcie. Internauci ślą życzenia zdrowia i szczęścia dla dziewczynki i jej rodziców. "Wszystkiego najlepszego błogosławieństwa bożego dla Laurki i szczęśliwych rodziców" - napisała jedna z fanek Emilki.

Laura to pierwszy owoc miłości Emilii Korolczuk i jej partnera Karola. Para zna się od dziecka, chodzili razem nawet do jednego szkoły, ale w pewnym momencie ich drogi rozeszły się. - Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi – opowiadała Super Expressowi Emilia Korolczuk. Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie, która jest katoliczką, pochwaliła się, że jej córeczka została ochrzczona. Zamieściła piękne zdjęcie, na którym widać całą trójkę, odświętnie ubraną, stosownie do okoliczności. Fotografia (znajdziecie ją na dole artykułu) została opatrzona serduszkiem i podpisem: "Mała chrześcijanka". Internauci ślą życzenia zdrowia i szczęścia: "Dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla rodziców i córeczki z okazji chrzcin", "Dużo zdrówka i szczęścia oraz wszelkich Łask Bożych dla córeczki", "Samych cudownych chwil w życiu córeczki! Zdrowia zdrowia! I wielu Łask Bożych." 

Jak czytamy na portalu mjakmama24.pl, imię Laura ma dwa znaczenia. W ten sposób określano mieszkanki podrzymskiego Laurentum. Drugie znaczenie wywodzi się od łacińskiego laurus, co w język polskim oznacza "wawrzyn". Emilię Korolczuk, Karola i niedługo zapewne Laurę możemy oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Premierowe odcinki są emitowane w każdą niedzielę o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy! Internautka: Widać od razu, że...

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb u Maćka z Kundzicz

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz