Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy! Internautka: Widać od razu, że...

2021-09-22 14:03
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy! Internautka: Widać od razu, że...
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy! Internautka: Widać od razu, że...

Emilia Korolczuk, gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie, chwali się w internecie osiągnięciem swojej mamy Jolanty. "Jestem dumna z mojej Mamusi" - napisała na swoim fanpage'u Ranczo Laszki. Jej mama została w konkursie organizowanym przez Gminę Nowe Piekuty. Fani przemiłej sołtys wsi Laszki ślą gratulacje.

Emilka Korolczuk, jej mama Jolanta i babcia Helena tworzą wspólnie przebojowe trio. Sympatyczne panie możemy oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie oraz na oficjalnym kanale Emilki na YouTube. 35-letnia gwiazda telewizji pochwaliła się niedawno wyróżnieniem, które otrzymała jej kochana mama: "Jestem dumna z mojej Mamusi" - napisała. Pani Jolanta otrzymała dyplom w konkursie na najpiękniejszy ogród w Gminie Nowe Piekuty. Trzyosobowa komisja przyznała kobiecie wyróżnienie. Gratulujemy! Jedna z internautek, komentując wpis Emilki, napisała: "Widać od razu, że miłość do ziemi, zwierząt i kwiatów jest u was dziedziczna... pozdrawiamy i gratulujemy wspaniałej pasji". Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Póki co w nowych odcinkach brakuje Emilii Korolczuk, gdyż kobieta miała przerwę w nagrywaniu. Emilkę wciąż można oglądać na jej kanale na YouTube. Ostatnio razem z mamą i babcią gotowały pyszne pyzy według starego, rodzinnego przepisu.

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Wszyscy obecni bohaterowie serialu występują w nim od pierwszego sezonu. Prawda czy fałsz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE