Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wstawiła filmik. Wzruszający komentarz. Łzy cisną się do oczu

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) ma rzesze wiernych fanów.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk: "Rokowania nie są dobre". Fani w szoku

2022-02-07 10:34

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) z Laszek przeżywa smutne chwile. Jej ukochany koń o imieniu Zefir czuje się coraz gorzej. "Rokowania nie są dobre, ale zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, co w naszej mocy, żeby chłopak wyzdrowiał" - napisała w mediach społecznościowych Emilia Korolczuk. Fani wspierają kobietę w tych trudnych chwilach.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk, znana i lubiana bohaterka popularnego serialu o podlaskich rolnikach, walczy o życie jednego ze swoich koni. Pierwszy wpis na ten temat pojawił się w internecie 1 lutego. - Trzymajcie kciuki za naszego kochanego Zefirka, nie ukrywamy, jest bardzo źle. Ale nie poddajemy się, walczymy, jesteśmy z nim - napisała Emilia Korolczuk. Później, pod jednym z komentarzy, Emilka napisała, że to wszystko to "reakcja po odrobaczeniu". Wygląda na to, że Zefirek nadal nie wyzdrowiał. W piątek wieczorem pojawił się kolejny przejmujący wpis. - Zefir codziennie przyjmuje dużo kroplówek, zastrzyki i miał kilka razy badaną krew. Wyniki są bardzo złe, ale w tym chłopaku jest tak wielka wola walki, że my uczymy się od niego nie poddawać - napisała gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Z Zefirem było tak źle, że nie dał rady nawet samodzielnie wstać. - Rokowania nie są dobre, ale zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, co w naszej mocy, żeby chłopak wyzdrowiał - podsumowała Korolczuk.

Aktualizacja: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk nie wytrzymała. Poszło o pieniądze. Mocna odpowiedź

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Fani sympatycznej gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie trzymają kciuki za powrót do zdrowia Zefirka. "Biedaczek dużo zdrówka dla Zefira i dużo wytrwałości dla was", "Trzymamy kciuki! Mamy też konie i wiem co to za stres dla zwierzęcia i właściciela". - Wiem co to walka o konia - napisała jedna z internautek. - Moja najlepsza koleżanka pomagała mi uratować klacz, która wpadła do rzeki. Bardzo ciężki przypadek... nie dało się uratować... mam nadzieję że w waszym przypadku będzie inaczej - dodała kobieta. Przypominamy, że Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Program emitowany jest w każdą niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Poruszający komentarz pod filmem Emilii Korolczuk. Łzy cisną się do oczu

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?