Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Ależ komentarz fana! Mam cichą nadzieję, że...

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wreszcie to ogłosiła. Ależ komentarz fana! "Mam cichą nadzieję, że..."

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ruszyła z inwestycją. Ten komentarz rządzi: "Mam cichą nadzieję, że..."

2022-05-12 20:46

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek koło Zabłudowa ruszyła z dawno wyczekiwaną inwestycją. Kobieta ogłosiła, że na Ranczu Laszki wreszcie powstaje serowarnia. Wszystko jest na dobrej drodze. Karol, ukochany Emilki i ojciec jej dziecka, skończył właśnie budowanie podmurówki.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk dała się poznać fanom i widzom serialu jako zaradna kobieta o gołębim sercu. 35-latka ma małą córeczkę, mnóstwo zwierząt na Ranczu Laszki i codziennie dużo pracy w gospodarstwie. Bohaterce Rolnicy. Podlasie nie dość wrażeń. Emilia Korolczuk wreszcie ruszyła z od dawna oczekiwaną inwestycją: serowarnią, w której będzie wytwarzać kozie sery. Wiadomość ogłosiła na swoim fanpage'u. Karol (partner Emilii) wymurował całą podmurówkę pod nowy budynek. Fani nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli spróbować serów od Emilii Korolczuk. Jeden z komentarzy można uznać za szczególnie inspirujący: - Dobrze jest widzieć że wymarzona budowa ruszyła. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że dalsze prace budowlane i wyposażeniowe serowarni przebiegną bez przeszkód i już w krótce firma ruszy zaś o serach kozich od Emilki z Laszek, usłyszy cała Polska - napisał internauta Tomek. - Mam cichą nadzieję, że kiedyś będzie mi dane kupić i spróbować tych zacnych wyrobów. Szkoda że Laszki to aż 699 km od Szczecina... Emilko życzę Ci z całego serca aby upragniona serowarnia ruszyła szybko, a produkowane w niej wyroby zdobyły uznanie konsumentów zaś cały wyprodukowany asortyment schodził na pniu - dodaje mężczyzna. Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja: "Ja jemu wybierać nie będę". Powiedział coś jeszcze. Fani będą w szoku

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie

Rolnicy. Podlasie: Historia miłości Emilii i Karola. Zobacz, jak się poznali!

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i jej partner Karol to gwiazdy serialu o rolnikach z Podlasia. Para zna się od dziecka. Owocem ich miłości jest śliczna dziewczynka o imieniu Laura. Emilia i Karol - poznajcie historię ich miłości! Kliknij w zdjęcie i przejdź do galerii.

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?