Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje króliki. Duże zainteresowanie, ale jest problem

2022-01-19 9:49
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje króliki. Jakie ceny? Internauci komentują ogłoszenie
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.)

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Emilii Korolczuk ze wsi Laszki (woj. podlaskie) to istny zwierzyniec. Znajdziemy tu m.in. konie, kozy, kury, perliki, pawie, krowy, psy oraz króliki. 35-letnia sołtys wsi Laszki zamieściła na swoim fanpage'u ogłoszenie informujące o sprzedaży ślicznych królików. Zainteresowanie jest bardzo duże. Okazuje się jednak, że jest jeden problem: odległość.

Rolnicy. Podlasie. Najsłynniejsza pani rolnik w woj. podlaskim sprzedaje króliki. Ogłoszenie zamieściła na swoim fanpage'u. - Mamy na sprzedaż młode króliki. Zapraszamy! - napisała Emilia Korolczuk dołączając do ogłoszenia zdjęcia zwierząt. Ceny? Można powiedzieć, że są przystępne. I tak na ten przykład samiec termondzki kosztuje 100 zł, a olbrzym belgijski 60 zł. W ofercie są też króliki za 50 złotych. Zwierzaki mają po 3-4 miesiące. Emilia Korolczuk to marka jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami, kobieta słynie z miłości do swoich podopiecznych. Potwierdzają to komentarze internautów. - Polecam króliki od Emilki! My jechaliśmy pomad 100 km, ale było warto. Zdrowe, piękne i przede wszystkim nie uciekają w popłochu przed głaskająca ręka - podsumowała pani Beata. Przeglądając komentarze można odnieść wrażenie, że oferta Emilii Korolczuk cieszy się dużym zainteresowaniem. Czytajcie dalej. Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Poruszający komentarz pod filmem Emilii Korolczuk. Łzy cisną się do oczu

Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie
Autor: Telewizja FOKUS TV

"Boziu jakie piękne. Mój syn chce mieć króliczki za daleko mieszkamy. Cudowne!", "Ale piękne, szkoda ze ja daleko mieszkam!", "śliczności szkoda ze tak daleko" - komentują internauci. Wygląda na to, że jedynym problemem w wielu przypadkach jest odległość. Emilia Korolczuk mieszka w Laszkach koło Zabłudowa (woj. podlaskie). Jej fanami są ludzie z całej Polski. Kilka osób zapytało Emilię wprost: czy jest możliwa wysyłka?

Nie, nie wysyłamy - krótko odpisała bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. "Wysłać żywe stworzenie pocztą? Żart mam nadzieję" - skomentowała jedna z internautek. Emilię Korolczuk będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie. Emisja o godz. 20:15 na Fokus TV. Zwiastun odcinka można zobaczyć w tym artykule.

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy kupiłbyś królika od Emilii Korolczuk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE