Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje króliki. Jakie ceny? Internauci komentują ogłoszenie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.)

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje króliki. Duże zainteresowanie, ale jest problem

2022-01-19 9:49

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Emilii Korolczuk ze wsi Laszki (woj. podlaskie) to istny zwierzyniec. Znajdziemy tu m.in. konie, kozy, kury, perliki, pawie, krowy, psy oraz króliki. 35-letnia sołtys wsi Laszki zamieściła na swoim fanpage'u ogłoszenie informujące o sprzedaży ślicznych królików. Zainteresowanie jest bardzo duże. Okazuje się jednak, że jest jeden problem: odległość.

Rolnicy. Podlasie. Najsłynniejsza pani rolnik w woj. podlaskim sprzedaje króliki. Ogłoszenie zamieściła na swoim fanpage'u. - Mamy na sprzedaż młode króliki. Zapraszamy! - napisała Emilia Korolczuk dołączając do ogłoszenia zdjęcia zwierząt. Ceny? Można powiedzieć, że są przystępne. I tak na ten przykład samiec termondzki kosztuje 100 zł, a olbrzym belgijski 60 zł. W ofercie są też króliki za 50 złotych. Zwierzaki mają po 3-4 miesiące. Emilia Korolczuk to marka jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami, kobieta słynie z miłości do swoich podopiecznych. Potwierdzają to komentarze internautów. - Polecam króliki od Emilki! My jechaliśmy pomad 100 km, ale było warto. Zdrowe, piękne i przede wszystkim nie uciekają w popłochu przed głaskająca ręka - podsumowała pani Beata. Przeglądając komentarze można odnieść wrażenie, że oferta Emilii Korolczuk cieszy się dużym zainteresowaniem. Czytajcie dalej. Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Poruszający komentarz pod filmem Emilii Korolczuk. Łzy cisną się do oczu

Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV

"Boziu jakie piękne. Mój syn chce mieć króliczki za daleko mieszkamy. Cudowne!", "Ale piękne, szkoda ze ja daleko mieszkam!", "śliczności szkoda ze tak daleko" - komentują internauci. Wygląda na to, że jedynym problemem w wielu przypadkach jest odległość. Emilia Korolczuk mieszka w Laszkach koło Zabłudowa (woj. podlaskie). Jej fanami są ludzie z całej Polski. Kilka osób zapytało Emilię wprost: czy jest możliwa wysyłka?

Nie, nie wysyłamy - krótko odpisała bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. "Wysłać żywe stworzenie pocztą? Żart mam nadzieję" - skomentowała jedna z internautek. Emilię Korolczuk będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie. Emisja o godz. 20:15 na Fokus TV. Zwiastun odcinka można zobaczyć w tym artykule.

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy kupiłbyś królika od Emilii Korolczuk?