Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej na kalendarzach. Sianko za darmo. Internauci komentują

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej na kalendarzach. Sianko za darmo. Internauci komentują

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach. Internauci bezlitośni

2021-12-06 8:42

Rolnicy. Podlasie. W internecie można kupić gadżety z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz. W ofercie sklepu znajdują się również kalendarze na 2022 rok. Do każdego z nich za darmo jest dołączone sianko pod obrus wigilijny. Część internautów nie widzi w tym nic złego, sporo osób jednak krytykuje "przedsiębiorczość" rolników.

Rolnicy. Podlasie. Fani sympatycznych rolników mogą zamówić breloki (cena: 7 zł), magnesy na lodówkę (10 zł), kubki (30 zł), a nawet puzzle (30 zł). W ofercie internetowego sklepu są również kalendarze na 2022 roku. Reklama pojawiła się na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja z Plutycz. - Nowy Rok tuż za rogiem, a Ty masz już kalendarz na najbliższy 2022 rok? Od dzisiaj każde zamówienie z kalendarzem zostanie uzupełnione o mały PODARUNEK od rolników - SIANKO pod obrus wigilijny. Kalendarze pierwyj sort! Dostępne 2 rodzaje: z niebieską krową i Ursusem - czytamy w ogłoszeniu. Kalendarze kosztują 25 złotych. Odbiór osobisty w Białymstoku jest możliwy za darmo, a przesyłka to koszt około 14 złotych. W komentarzach pod postem prawdziwa burza. Część osób wyraża chęć kupienia kalendarza ("Breloczek muszę zamówić mężowi, uwielbia was oglądać, a sobie kalendarz. Jest jakaś szansa, żeby dostać na kalendarzu autograf"), inni jednak krytykują cały pomysł sprzedawania kalendarzy. Niech za podsumowanie tych negatywnych opinii wystarczy jeden komentarz: "Sianko mam swoje, a zamiast tak drogiego kalendarza wolę kupić karmę i zanieść do schroniska".

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty

Co ciekawe, podobne ogłoszenie o sprzedaży wystawiła także Emilia Korolczuk, inna bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. Na swoim fanpage'u napisała: "Ostatnie chwile sezonu kozich serów. Odbiór wyłącznie osobisty z Rancza". Tam reakcje są zupełnie inne: "Wyglądają smakowicie i na pewno smakują obłędnie pozdrawiam serdecznie cała rodzinkę". Przypominamy, że sklep z gadżetami z wizerunkiem Gienka i Andrzeja był reklamowany już wcześniej przez samego Andrzeja. Mówił o nim na zakończenie swoich filmików publikowanych na YouTube. Gienka i Andrzeja z Plutycz można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Nowe odcinki Rolnicy. Podlasie są pokazywane o godz. 20:15. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej kopią ziemniaki. Internauta: "Ręce opadają jak się patrzy"

Sonda
Czy kupiłbyś gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz?