Andrzej Onopiuk (38 l.) i jego ojciec Gienek (66 l.) to niekwestionowane gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie.

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Andrzej Onopiuk (38 l.) i jego ojciec Gienek (66 l.) to niekwestionowane gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. "Cena dowalone konkret". Andrzej z Plutycz reklamuje kubki i magnesy

2021-09-01 13:13

Andrzej z Plutycz, gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie, zachęca swoich fanów do odwiedzania sklepu internetowego, w którym można kupić różnego rodzaju gadżety. Do kupienia są między innymi kalendarze, kubeczki i breloki z wizerunkiem Andrzeja i Gienka z Plutycz. "Ale tak patrzę na te wasze gadżety to cena dowalone konkret" - napisał jeden z internautów.

Gienek i Andrzej z Plutycz stali się sławni dzięki programowi Rolnicy. Podlasie (emisja w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV). Panowie nie spodziewali się, że udział w serialu przyniesie im aż tak wielką popularność. Do ich rodzinnej miejscowości przyjeżdżają fani nie tylko z całej Polski, ale także z całego świata. W jednym z wywiadów dla portalu Rolnik. Info Andrzej wyznał, że nie czuje się gwiazdą. "Jakiż ja gwiazdor? Ale tak ludzie spostrzegają, że ogromna gwiazda. Ale ja się nie czuję, tak samo ojciec". Wygląda na to, że skromni rolnicy z Plutycz wiedzą jak wykorzystać swoją rozpoznawalność. Oprócz regularnych "występów" w serialu Rolnicy. Podlasie, można ich obserwować na Facebooku, mają własny kanał na YouTube oraz... linię gadżetów ze swoim wizerunkiem. Co można kupić? Są kalendarze (cena: 30 zł za sztukę), breloki (7 zł), magnesy na lodówkę (10 zł), kubki (30 zł), a nawet puzzle (30 zł) składające się z 35, 70 lub 96 elementów.

Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz odwiedzają ludzie z całej Polski.

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz odwiedzają ludzie z całej Polski. Link: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz. Zobacz unikalne zdjęcia!

Jeśli chodzi o puzzle, to do wyboru są dwa obrazki: Gienek i Andrzej stojący na polu obok niebieskiej krowy oraz Gienek i Andrzej stojący obok czerwonego traktora. Jest też kufel napisem: Gienek i Andrzej. Rolnicy z Plutycz (40/50 zł). Gadżety można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego, do którego odnośnik znajduje się w opisie filmów publikowanych na oficjalnym kanale Gienka i Andrzeja na YouTube. Pod jednym z takich nagrań (wideo pt. "Sianokosy") jeden z internautów napisał: "Materiał spoko, ale tak patrzę na te wasze gadżety to cena dowalone konkret. Za kubek 30 zł serio???" Teraz pytanie do naszych czytelników: Czy kupilibyście gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz? Oddajcie głos w naszej sondzie i skomentujcie ten artykuł!

Rolnicy. Podlasie. Najazd fanów na gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz
Sonda
Czy kupiłbyś gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz?