Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z ukochanym na zakupach. Selfie w przymierzalni. Internautka: Ślicznie wyglądacie

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Emilia Korolczuk (35 l.), bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zrobiła sobie zdjęcie w przymierzalni. Fala komentarzy

2021-12-03 14:35

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) oraz jej ukochany przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Bohaterka serialu dokumentalnego o rolnikach z Podlasia zamieściła w internecie zdjęcie, na którym ona i Karol pozują w świątecznych sweterkach. "Cudne sweterki i mimo was widzieć uśmiechniętych" - skomentowała internautka.

Rolnicy. Podlasie. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Polacy szturmują sklepy i robią zakupy w internecie. Wygląda na to, że przedświąteczna gorączka nie ominęła Emilii Korolczuk, gwiazdy serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. 35-letnia pani sołtys wsi Laszki zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie (na dole artykułu), na którym widać jak ona i jej partner Karol pozują przed lustrem w kolorowych, świątecznych sweterkach. - Przygotowania do Świąt rozpoczęte - napisała Emilia Korolczuk. Trzeba przyznać, że para świetnie prezentuje się w sweterkach z czerwononosym Rudolfem. Post zdobył ponad 5 tys. reakcji w internecie. Fani sympatycznej rolniczki są zachwyceni. "Piękni i młodzi", "ślicznie wyglądacie", "Pięknie razem wyglądacie", "Jak Wy ślicznie do siebie pasujecie". Przypominamy, że Emilia i Karol znają się od dziecka, ale w pewnym momencie ich życiowe drogi rozeszły się. - Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowiopowiadała Super Expressowi Emilia Korolczuk. Laura to pierwszy owoc ich miłości.

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty

Emilię Korolczuk można oglądać w niedzielę w serialu Rolnicy. Podlasie. Premierowe odcinki są emitowane na Fokus TV o godz. 20:15. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i betonowy mur. Internautka: Szpetny ten płot

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?