Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek są niepodrabialni. Znają się od 40 lat [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek i Sławek, bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Sławek do Gienka: Nie obrażaj swego syna [WIDEO]

2021-11-18 12:15

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz oraz Sławek, zwany Jastrzębiem, podbili serca widzów serialu Rolnicy. Podlasie. Panowie chętnie sypią żartami i anegdotami. Ich spory i różnice zdań są gwałtowne, ale zabawne. "A jeszcze mleka z gipsem nie piję" - powiedział Sławek, komentując swój wiek.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek znają się od 40 lat. Gienek (66 l.) mieszka w Plutyczach, a Sławek w Strabli. W jaki sposób poznali się Gienek i Sławek? - Przyjechałem ja z miasta i zapytałem w Strabli, kto ma pszenicę. I mi podpowiedzieli: w Plutyczach - powiedział Sławek, zwany Jastrzębiem. Przed wizytą u Gienka w Plutyczach Jastrząb kupił wódkę "żeby się wprowadzić". - Żeby zaufanie u ciebie zyskać, koleżeńskość - sprecyzował Jastrząb. Od tamtej pory panowie trzymają się razem. Ich wspólne "popisy" na ekranie można śledzić w każdą niedzielę na Fokus TV. Teraz prezentujemy nasz materiał wideo, na którym zobaczycie unikalne sceny z udziałem Gienka i Sławka. - No to trochę zmysła mam, jak Kiepski mówi Ferdynand. Pomysła! - rzucił 72-letni Sławek. - Tam ciebie pomysła tak jak kot napłakał - skwitował Gienek, na co Sławek odparł: "O u ciebie to ooo no nie, Andrzej? O ma pomysła." Te i inne dialogi zobaczycie na filmiku, które znajduje się pod tekstem.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek znają się od 40 lat. Kapitalne dialogi

Super Express jako jedyny może śledzić proces powstawania serialu Rolnicy. Podlasie. Niedawno byliśmy na planie zdjęciowych w Plutyczach i Deniskach, gdzie Gienek, Andrzej i Sławek odbierali dynie od tamtejszych gospodyń. Zobaczcie dwa nasze wcześniejsze materiały: "Co mi z takich pomocników?" Gienek, Sławek i Andrzej pojechali po dynie oraz Rolnicy. Podlasie. Gienek, Andrzej, Sławek. Tego nie zobaczysz w serialu! Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Sławka zwanego Jastrzębiem?