Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz sprzedaje krowę. Ostra krytyka. To jest jakaś masakra, a nie hodowla

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek Onopiuk, bohater serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz w ogniu krytyki. "To jest jakaś masakra, a nie hodowla"

2021-11-08 10:27

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz pokazał w internecie krowy, które ma do sprzedania. - I jak kto zainteresowany takim byczkiem czy taką krówką to proszę kontakt ze mną - powiedział 66-letni rolnik. Niestety chyba nie takiej reakcji fanów spodziewali się autorzy nagrania, które pojawiło się na YouTube. "Jak można tak zwierzę doprowadzić [...] Za darmo bym nie chciała!" - napisała jedna z internautek.

Rolnicy. Podlasie. Na oficjalnym kanale Gienka i Andrzeja z Plutycz, pojawił się nowy filmik, którego głównym bohaterem jest 66-letni gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie. Gienek informuje na nim, że ma do sprzedania krowy. Krótki, bo trwający półtora minuty filmik, wzbudził ogromne kontrowersje. Na początku nagrania rolnik wypuścił z obory krowę, który podbiegła do wanny, z której następnie zaczęła pić wodę. I to właśnie ten fragment wzbudził najwięcej pretensji. Zobaczcie filmik i oceńcie sami (wideo na końcu artykułu). Teraz oddajemy głos internautom. Pod nagraniem możemy znaleźć m.in. takie komentarze: "To jest woda? To jakieś szambo z glonami", "Andrzej umyj ta wannę, a nie krowy piją wodę z jakimś grzybem", "TAK was lubię, ale czemu to poidło takie brudne!", "Tej wanny nie da się wymyć?", "Biedne zwierzęta, masakra!", "To jest jakaś masakra, a nie hodowla, ta krowa to chyba od lata ścielone nie miała, że taka brudna, nie mówiąc już o wodopoju, z takiego syfu dawać bydłu pić i to ciekawe jeszcze jak często wgl dostaje tę wodę". W sumie pod filmikiem na YouTube znajduje się ponad 360 komentarzy, większość z nich to opinie krytyczne.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej pojechali do sąsiedniej wsi. "Co roku dają dynie" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz

Gienek i Andrzej mają 50 hektarów ziemi i kawałek lasu. W słynnym na całą Polskę gospodarstwie jest mnóstwo zwierząt: krowy, konie, kaczki, gęsi i kury. Jakiś czas temu 66-letni Gienek cierpiał z powodu opuchniętej nogi. - Byłem (u lekarza - przyp. red.) i powiedział, żeby po prostu bardzo nogi nie przesilać i po prostu żeby nogę w górze mieć. To lżej - wyjaśnił przed kamerami Gienek. - Zajechałem do szpitala to jeszcze dla pana doktorka się nie podobało. To noga brudna, to noga łajnem pachnie - żalił się rolnik z Plutycz. Przypominamy, że Gienka i Andrzeja można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek, Andrzej, Sławek. Tego nie zobaczysz w serialu! [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak powstaje odcinek z udziałem Gienka, Andrzeja i Sławka
Sonda
Czy lubisz Gienka z Plutycz?