Rolnicy. Podlasie. Andrzej jechał ciągnikiem. Internauci bezlitośni. "Jak zmienia biegi to mnie serce boli" [WIDEO]

2021-12-01 11:49
Rolnicy. Podlasie. Jak Andrzej zmienia biegi to mnie serce boli [ZDJĘCIA]
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pozuje do zdjęcia z ciągnikiem w tle.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk (39 l.) z Plutycz zwoził ziemniaki ze swojego pola i przy okazji zademonstrował, jak obsługuje ciągnik Ursusa model C360. Internauci nie mają litości. "Sprzęgło już mówi dziękuję każdy bieg z dużym zgrzytem się włącza masakra" - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz stali się sławni dzięki serialowi emitowanemu na Fokus TV. Widzowie pokochali ich za skromność, szczerość i proste podejście do życia. Panowie prowadzą na YouTube swój autorski kanał, który subskrybuje 50 tys. widzów. W sieci zadebiutował właśnie nowy filmik. Jest to kontynuacja poprzedniego, w którym rolnicy kopali ziemniaki. Teraz Andrzej Onopiuk wraz ze swoim bratem Jarkiem zwozili ziemniaki z pola. Panowie najpierw załadowali worki na przyczepę, a potem pojechali wysypać ziemniaki do ziemianki. Głównym bohaterem filmiku był... ciągnik Ursus C-360. Gołym okiem widać, że jest to sprzęt, który swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą, a mimo to Andrzej z powodzeniem z niego korzysta. W sekcji komentarzy możemy znaleźć sporo negatywnych komentarzy dotyczących tego, jak 39-letni gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie korzysta ze sprzętu. "Jak Andrzej zmienia biegi to mnie serce boli", "Ja nie mogę jak andrzejek dusi ta 60tke", "Czy tylko mnie serce boli jak patrzę na tą C-360?", "Sprzęgło już mówi dziękuję każdy bieg z dużym zgrzytem się włącza masakra. Ten traktor ma już dość on prosi o remont, ale Andrzej nawet błotnika nie potrafi przykręcić".

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz

Filmik zatytułowany "Zwożenie ziemniaków z pola u Gienka i Andrzeja z Plutycz" ma już na swoim koncie prawie 200 tys. wyświetleń (4 dni od premiery - wideo na dole artykułu). Poprzednie wideo spotkało się z falą negatywnych komentarzy: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej kopią ziemniaki. Internauta: "Ręce opadają jak się patrzy". Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Emisja premierowych odcinków o godz. 20:15.

Sonda
Czy kupiłbyś gadżet z wizerunkiem Gienka i Andrzeja z Plutycz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE