Rolnicy. Podlasie. Kolczykowanie bydła w Plutyczach. Andrzej: Boje się, żeby dla krowy żeby ucha nie rozciąć

i

Autor: Telewizja FOKUS TV/Tomasz Radzik Andrzej z Plutycz w swoim gospodarstwie ma wiele krów.

Rolnicy. Podlasie. Ciężkie zadanie w Plutyczach. Andrzej: "Boje się, żeby dla krowy ucha nie rozciąć"

2021-10-30 6:00

Rolnicy. Podlasie, odcinek 34. Andrzej z Plutycz wraz ze swoim ojcem i kolegą Sławkiem będą kolczykować bydło. W tym trudnym zadaniu wesprze ich inny bohater serialu - doświadczony rolnik z krwi i kości: Jarek z Bronowa. Emocji na pewno nie zabraknie. "Bardzo się cieszę, że tu przyjechałem, bo mogłem zobaczyć takie cuda i dziwy" - podsumował Jarek.

Rolnicy. Podlasie, odcinek 34: Do Plutycz, na zaproszenie Andrzeja, przyjedzie Jarek (inny bohater serialu). Doświadczony rolnik z Bronowa pomoże Andrzejowi w zakolczykowaniu bydła. - Boje się, żeby dla krowy ucha nie rozciąć - zdradził Andrzej Onopiuk. Będzie to trudny zabieg, bo krowy nie będą chciały współpracować. Będą wyrywać się rolnikom i uciekać. W tej skomplikowanej operacji oprócz Andrzeja i Jarka, wezmą udział także Gienek oraz jego kolega Sławek zwany Jastrzębiem. - Ooo, sam jeden to by nie zakolczykował - powiedział Gienek. Jarek z Bronowa podsumował swoją wizytę w Plutyczach tym zdaniem: "Bardzo się cieszę, że tu przyjechałem, bo mogłem zobaczyć takie cuda i dziwy". Z kolei w Pokaniewie Tomek zajmie się sztucznym zapładnianiem swoich krów. Importowane od najlepszych byków nasienie trzeba przechowywać w ciekłym azocie. Tomek i Monika będą opiekować się nowo narodzonym cielakiem. W obawie przed zdeptaniem przez dorosłe krowy gospodarze zabiorą malca w odosobnione miejsce.

Natomiast na Ranczu Laszki, Emilia Korolczuk będzie zachwycać się nowym cielakiem. - Moja nowa krówka ma na imię Florka, jestem w niej zakochana - powiedziała Emilka. Karol i Emilka pójdą na pastwisko, aby załatwić zaległe obowiązki. Podczas nieobecności gospodyni pewne rzeczy zostały zaniedbane. Jakie? O tym dowiemy się oglądając 34. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Emisja w najbliższą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Wideo zapowiedź 34. odcinka znajduje się w dolnej części artykułu.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb u Maćka z Kundzicz

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Urodziny Gienka nad Zalewem Siemianówka

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?