Rolnicy. Podlasie. Ile lat ma Andrzej Onopiuk z Plutycz? Zdziwisz się!

i

Autor: Telewizja Fokus TV/Tomasz Radzik Andrzej Onopiuk występuje w serialu Rolnicy. Podlasie od pierwszego odcinka.

Rolnicy. Podlasie. Ile lat ma Andrzej z Plutycz? Zdziwisz się!

2021-10-12 18:06

Andrzej Onopiuk z Plutycz to jeden z najsławniejszych mężczyzn na Podlasiu. Ogromną popularność przyniósł mu udział w serialu Rolnicy. Podlasie, emitowanym co niedzielę na kanale Fokus TV. Andrzej jest w nim obecny od trzech sezonów. Łatwo zauważyć, że rolnik mocno się zmienił od pierwszego odcinka. Czy Andrzej z Plutycz wygląda na swój wiek? Czekamy na Wasze opinie.

Andrzej Onopiuk z Plutycz dzięki serialowi Rolnicy. Podlasie zdobył sławę, o której inni mogą tylko pomarzyć. Jego słynne gospodarstwo odwiedzają ludzie z całej Polski, Europy, a nawet ze świata. Rolnik ma własną linię gadżetów, popularny fanpage i zdobywający coraz większą widownię własny kanał na YouTube. Przystojny rolnik nie może też narzekać na brak powodzenia u kobiet. W jednym z wywiadów dla serwisu Rolnik Info Andrzej z Plutycz zdradził: - Dziewczyn, powiem tak, jest chętnych około 20. Tylko [...] boje się moich warunków. Bo tutaj za bardzo nie ma nic. Mówią, że im to nie przeszkadza. W telewizji oglądają jak wygląda podwórko, jak dom wygląda, nie ma łazienki - dodaje Andrzej. W tym samym wywiadzie Andrzej podkreślił, co w jego życiu jest w tym momencie najważniejsze: miłość, budowa nowego domu, a potem dzieci. Z tego co można wywnioskować oglądając serial, Andrzej obecnie nie ma dziewczyny. Czytaj: Andrzej z Plutycz wygadał się przed kamerami. Chodzi o kobietę. "Chcę, żeby wróciła"

Andrzej występuje w serialu Rolnicy. Podlasie od trzech sezonów, w ciągu tych kilku lat skromny rolnik z Podlasia mocno się zmienił. Fani Andrzeja, którzy nie są z serialem na bieżąco, mogą nie wiedzieć, ile Andrzej ma tak naprawdę lat. Andrzej urodził się w listopadzie 1982 roku, a co za tym idzie, w tym roku skończy 39 lat. Czy mężczyzna wygląda na swój wiek? Czekamy na Wasze komentarze. Andrzeja oraz jego tatę Gienka można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Bezlitosny hejt na Andrzeja z Plutycz. Chodzi o pieniądze i dziewczynę

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz wygląda na swój wiek?