Emilia Korolczuk i jej dom w Laszkach. Zobacz jak mieszka gwiazda Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz Emilia Korolczuk i jej dom w Laszkach. Zobacz jak mieszka gwiazda "Rolnicy. Podlasie" [ZDJĘCIA]

Emilia Korolczuk i jej Ranczo Laszki. Zobacz jak mieszka gwiazda "Rolnicy. Podlasie" [ZDJĘCIA]

2021-03-12 8:06

Zobacz jak mieszka Emilia Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie". 34-letnia sołtys wsi Laszki niedaleko Białegostoku posiada hektarowe gospodarstwo. Emilia Korolczuk kocha zwierzęta, w swoim gospodarstwie ma ich ponad 100! Zobaczcie jak wygląda najsławniejsze w Polsce ranczo, Ranczo Laszki!

Emilia Korolczuk to gwiazda serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Niedawno odwiedziliśmy jej gospodarstwo we wsi Laszki koło Zabłudowa (woj. podlaskie). Jak mieszka jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce? Emilia Korolczuk od 2011 roku prowadzi wraz z 82-letnią babcią Heleną 16-hektarowe gospodarstwo. Opiekuje się ponad setką zwierząt, wyrabia ser z koziego mleka, a w wolnym czasie prowadzi swój kanał na YouTube. 34-latka jest sołtysem wsi Laszki. Od czerwca 2020 roku w gospodarstwie mieszka także jej ukochany: 35-letni Karol, który pomaga w obowiązkach. Para spodziewa się dziecka. W czerwcu na świat przyjdzie Laura. Zobaczcie jak mieszka Emilia Korolczuk: ZDJĘCIA.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Jakie zwierzęta znajdują się w gospodarstwie Emilii Korolczuk? Łatwiej powiedzieć, jakich zwierząt tam nie ma! Są krowy, konie, byki, kozy, kury, króliki, kaczki, a także psy i koty. W gospodarstwie Emilii Korolczuk już niedługo zajdą zmiany. Jeszcze w czerwcu tego roku 34-letnia sołtys wsi Laszki planuje uruchomić serowarnię z prawdziwego zdarzenia i zwiększyć produkcję. Kobieta jest także youtuberką. W internecie prowadzi kanał pod nazwą "Ranczo Laszki", który ogląda 43 tys. widzów. Emilka opowiada tam m.in. o swoim gospodarstwie i hodowli zwierząt.

Emilia Korolczuk to bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie”, który opowiada o życiu i ciężkiej pracy rolników z Podlasia. Jak pokazały ostatnie dni, sława ma swoje dobre i złe strony. W ostatnim czasie Emilia Korolczuk narzeka na nachalnych, pijanych i często bezczelnych fanów, którzy naruszają jej prywatność, zaburzają spokój, a nawet bez pytania wchodzą na jej posesję. Pisaliśmy o tym tutaj: Emilia Korolczuk z „Rolnicy Podlasie” przeżywa koszmar. W nocy pod jej domem stał mężczyzna. Nie uwierzycie, czego chciał Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie fanów, którzy potrafią uszanować jej prywatność: "Ludzka głupota nie ma granic". Fani wspierają Emilię Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie".

Premiera 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę 14 marca. O tym, co będzie w nowym odcinku, pisaliśmy tutaj: Andrzej spróbuje dosiąść rumaka. Jurek zawiezie 3 ogiery na wystawę w Szepietowie. "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, co się stanie w 1. odcinku 3. sezonu

Zobacz zdjęcia: Ranczo Laszki. Zobacz jak mieszka Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie"

Sonda
Czy lubisz oglądać program "Rolnicy. Podlasie"?