"Istna modelka"

Rolnicy. Podlasie. Monika z Pokaniewa błyszczy w mocnym makijażu. "Powalający efekt, nie ta dziewczyna". Ależ komentarze!

2023-02-13 8:26

Rolnicy. Podlasie. Monika z Pokaniewa to gwiazda popularnego serialu o rolnikach z Podlasia. Kobieta występuję u boku swojego męża Tomka. Małżeństwo prowadzi prężnie rozwijające się gospodarstwo, w którym zajmują się hodowlą bydła mlecznego. Praca i rodzina pochłaniają mnóstwo czasu, ale Monika jak każda kobieta lubi ładnie wygląda. Niedawno udała się do salonu urody i pochwaliła się efektem tej wizyty. "Istna modelka, nie ta dziewczyna" - komentują fani.

Rolnicy. Podlasie. Monika Cieślik z Pokaniewa udostępniła w ten weekend zdjęcia ze studia urody, które odwiedziła. Kobieta błyszczy na fotografii w wyrazistym makijażu. Dodatkowo trzyma w dłoni kieliszek mleka. - Jak człowiek wychodzi do ludzi to i musi wyglądać jak człowiek. Dobrze mieć fachowca pod ręką. Dzięki wielkie Karolina - napisała Monika. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy: "istna modelka", "nie ta dziewczyna", "ale ślicznie", "efekt powalający". Tomek i Monika z Pokaniewa niedaleko Siemiatycz (woj. podlaskie) prowadzą prężnie rozwijające się gospodarstwo. Na powierzchni wynoszącej 300 hektarów (150 ha ziemi własnej i 150 ha dzierżaw) hodują bydło holsztyno-fryzyjskie. - Nieustannie pracujemy nad jego uszlachetnianiem. Nasze stado liczy 450 sztuk bydła - czytamy na oficjalnej stronie prowadzonej przez Tomka i Monikę. Fani serialu Rolnicy. Podlasie są pod wrażeniem ich pracowitości oraz podziwiają rozmach, z jakim prowadzą gospodarstwo. Ale nie samą pracą żyje człowiek, o czym doskonale zdaje sobie sprawę małżeństwo z Pokaniewa. - Czasem wsiadam do ciągnika, aby porozmawiać z mężem, bo różne mamy niedogadane sprawy. Pierwszy pocałunek nie był w ciągniku, był w słynnym passacie - zdradziła Monika w jednym z ostatnich odcinków serialu Rolnicy. Podlasie. Tomka i Monika możemy oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV o godz. 20.15.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Lubisz Tomka i Monikę z Pokaniewa?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z wizytą u Tomka z Pokaniewa. Najlepsze momenty

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.