Rolnicy. Podlasie. Pół miliona na polu Andrzeja z Plutycz. Mam nadzieję, że może coś kupie

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Pół miliona na polu Andrzeja z Plutycz. "Mam nadzieję, że może coś kupie"

Rolnicy. Podlasie. Pół miliona na polu Andrzeja z Plutycz. "Mam nadzieję, że może coś kupię"

2022-05-16 8:27

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz postanowił w tym roku poeksperymentować i posiał na swoim polu kukurydzę. Choć na brak sprzętu rolniczego 39-latek narzekać nie może, to jednak brakuje mu m.in. siewnika do kukurydzy. Na szczęście znalazła się osoba, która zaoferowała pomoc. Wszystko nagrała kamera; filmik pojawił się na kanale Gienek i Andrzej Plutycze na YouTube.

Rolnicy. Podlasie. Niedawno Andrzej z Plutycz apelował do fanów o pomoc przy zorganizowaniu sprzętu do siewu kukurydzy. Teraz możemy zobaczyć, że znalazła się osoba, która zaoferowała pomoc. Przed domem Andrzeja zatrzymał się lśniący, niebieski ciągnik New Holland T6.160 z podczepionym do niego siewnikiem marki Maschio Gaspardo. Jeśli chodzi o sianie kukurydzy, to cały sprzęt był obsługiwany przez operatora, Andrzej z uwagą przyglądał się postępowi prac. Andrzej zachwycał się nowoczesnym sprzętem. - Ohoho! O takim ciągniku to mógłbym pomarzyć. Jeszcze New Holland! 160 koni, a nie mówiąc o siewniku - komentował Andrzej. - Pół miliona minimum - szybko podliczył rolnik. Pod koniec nagrania Andrzej z Plutycz podziękował operatorowi za pomoc. - Takiego sprzętu nie mam. Mam nadzieję, że może coś kupie. Bardziej by mi na traktorze zależało [...] Tylko wiadomo, że to ogromne pieniądze. Na moim polu przyjechało minimum pół miliona - podsumował gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie. Przypominamy, że program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Gienek szczerze o Andrzeju. Mocne słowa o kobiecie. Tego fani o nim nie wiedzieli

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony nową maszyną

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i jego nowa maszyna. Rolnik pęka z dumy. ZDJĘCIA

Flotę maszyn Andrzeja zasila m.in. stary Ursus C-360, który jakiś czas temu przeszedł remont: nowe blachy, kabina czy wspomaganie kierownicy to tylko kilka z modyfikacji. Andrzej jest zadowolony z efektu modernizacji. Pojazd wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie zresztą sami.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?