Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz stracił cierpliwość. Jest decyzja. Wszystkie ręce na pokład

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz stracił cierpliwość. Jest decyzja. Wszystkie ręce na pokład

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz spotkał się ze Sławkiem i Walkiem. Niespodziewanie padło ważne zdanie

2022-06-19 8:29

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (19 czerwca) premiera nowego odcinka popularnego serialu o rolnikach z Podlasia. Zobaczymy, co słychać u dawno niewidzianego Michała z Haciek, u Bogdana ze wsi Borowskie Cibory oraz u Gienka z Plutycz, który spędzi miło czas ze Sławkiem i Walentym. Pełna zapowiedź odcinka w artykule.

Rolnicy. Podlasie nowy odcinek w niedzielę, 19 czerwca. Olek i Michał z Haciek będą testować specjalną maszynę do rozdrabiania pniaków po karczunku. Rolnicy będą też musieli sprowadzić krowy z pastwiska i posiać dynię. Ciekawie będzie u Bogdana ze wsi Borowskie Cibory. Rolnik będzie miał nową pomocnicę: Ewelinę. Producenci serialu nie zdradzają na jej temat zbyt wielu informacji. Wiadomo, że jest "z miasta" i uwielbia pracować ze zwierzętami. W Borowskich Ciborach trzeba będzie wyprowadzić konie na pastwisko i zdemontować starą furmankę, aby wykorzystać części do bryczki. W niedzielnym odcinku pojawią się ulubieńcy widzów: Gienek z Plutycz oraz jego przyjaciele Sławek zwany Jastrzębiem oraz Walek. Gienek uda się do Jastrzębia do Strabli. Sławek pokaże mu małe kotki, które niedawno przyszły na świat, a także gołębie oraz królika. Następnie razem pojadą do Walka, aby pomóc mu z sadzeniem bobu. Następnie panowie będą piec ziemniaki. Atmosfera będzie sprzyjać rozmowom o "potrzebach towarzyskich".

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej emeryturze. Ile dostaje?

- Dobrze jak się żyje w zgodzie z kimś, prawda? - zapytał kolegów Walek. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy. ZDJĘCIA

Sonda
Czy Gienek to dobry gospodarz?