Rolnicy. Podlasie. Andrzej mówi prawdę o warunkach panujących w gospodarstwie. Wali prosto z mostu. Ludzie się dziwują

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej mówi prawdę o warunkach panujących w gospodarstwie. Wali prosto z mostu. "Ludzie się dziwują"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi prawdę o warunkach w gospodarstwie. Wali prosto z mostu. "Ludzie się dziwują"

2022-06-17 5:00

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz prowadzi gospodarstwo, o którym głośno jest w całej Polsce. Skromnego rolnika z okolic Bielska Podlaskiego odwiedzają fani z różnych zakątków świata. Niechlubną wizytówką gospodarstwa jest błoto. - Od hodowli musi być błoto - kwituje Andrzej. Całą wypowiedź znajdziecie na naszym nagraniu.

Rolnicy. Podlasie. W pierwszym odcinku serialu o rolnikach z Podlasia Andrzej z Plutycz ogłosił przed kamerami, że "dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba". Skromny rolnik z okolic Bielska Podlaskiego nie spodziewał się, że jego gospodarstwo tak szybko stanie się słynne na cały świat. 39-latek hoduje krowy, ma też dużo ziemi. Jednym z problemów z którymi boryka się Andrzej, jest wszechobecne błoto znajdujące się na podwórku. Jakiś czas temu Andrzej odwiedził innego bohatera serialu - Tomka z Pokaniewa. - Dziwują się, że u mnie na podwórku błoto. I tutaj też, jak krowy biegają, jest błoto. Wszędzie będzie błoto. Od hodowli musi być błoto - oznajmił Andrzej z Plutycz. Tomek zgodził się z 39-latkiem. Zdradził, że u niego na podwórku było kiedyś więcej błota niż u Andrzeja. - U was to mały miś. Naprawdę mały pikuś - skwitował Tomek. Drugi z wątków rozmowy dotyczył problematycznego wyjścia z obory, które swego czasu było mocno komentowane przez fanów. Całe nagranie zobaczycie poniżej. Przypominamy, że serial można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i tajemnicza rozmowa przy ognisku

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Dziwują się, że u mnie błoto

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz - ZDJĘCIA

Gienek oraz jego syn Andrzej to gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie. Panowie zdobyli serca widzów swoją autentycznością, skromnością i poczuciem humoru. Ich powiedzonka osiągnęły status kultowych. W gospodarstwie od czasu do czasu pomaga im Jarek oraz Jastrząb.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?