Rolnicy. Podlasie. Szokująca emerytura Gienka z Plutycz. Rolnik jest załamany. Ile dostaje?

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Szokująca emerytura Gienka z Plutycz. Rolnik jest załamany. Ile dostaje?

Rolnicy. Podlasie. Szokująca emerytura Gienka z Plutycz. Rolnik jest załamany. Ile dostaje?

2022-05-19 9:55

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz wkrótce skończy 67 lat. Najsłynniejszy rolnik z Podlasia jest już obecnie na emeryturze. Mężczyzna jednak nie kryje swojego żalu odnośnie wysokości świadczenia, które dostaje z KRUS. Po raz kolejny w gorzkich słowach skomentował, co sądzi o swojej niskiej emeryturze. Tym razem zwierzył się Monice z Pokaniewa, innej bohaterce serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz to jeden z najbarwniejszych bohaterów serialu o rolnikach z Podlasia, a także jeden z najsłynniejszych ludzi w woj. podlaskim. Rolnik, który za kilkanaście dni skończy 67 lat, nie może narzekać na popularność, ale na emeryturę już tak. Mężczyzna po raz kolejny dał upust swojej złości i w gorzkich słowach skomentował wysokości emerytury, którą dostaje. Podczas rozmowy z inną bohaterką serialu - Moniką z Pokaniewa, Gienek z Plutycz nie kryjąc żalu mówił: "I co ja za 42 lat roboty dostałem? 1200 zł emerytury, a niektórzy po 15 lat przepracowali i mają po trzy, cztery". - To są takie KRUS-owskie emerytury - podsumowała krótko Monika. Nagranie z tej rozmowy znajdziecie w wideo, które znajduje się w tym artykule. Powstało ono w ramach naszej akcji "making of Rolnicy. Podlasie". Podglądaliśmy ostatnio twórców serialu w trakcie ich wizyty w Pokaniewie. Nasze wcześniejsze materiały: Gienek szczerze o Andrzeju. Mocne słowa o kobiecie. Tego fani o nim nie wiedzieli, Andrzej z Plutycz był w szoku, gdy to usłyszał. "Nigdy w życiu!" oraz Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. "U nas nie ma czegoś takiego" Serial jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. 

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej emeryturze. Ile dostaje?

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Zero ściemy. ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Eugeniusz Onopiuk, czyli po prostu Gienek z Plutycz to niekwestionowana gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Jeden z najpopularniejszych rolników na Podlasiu urodził się 30 maja 1955 roku w miejscowości Chraboły. Gienek z Plutycz. Cała prawda. Kim jest?

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy emerytura Gienka z Plutycz rzeczywiście jest tak dramatycznie niska?