Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o sytuacja z traktorem. Nie spodziewałem się, że raptownie...

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o sytuacja z traktorem. "Nie spodziewałem się, że raptownie..."

Traktor w błocie

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o akcji z traktorem. "Nie spodziewałem się, że raptownie..."

2022-11-13 5:00

Rolnicy. Podlasie. Naprawa elektrycznego pastucha, problemy w gospodarstwie Agnieszki i Jarka z Bronowa oraz nowi bohaterowie - to wszystko czeka fanów serialu Rolnicy. Podlasie, którzy w najbliższą niedzielę (13.11) zasiądą przed telewizorami i godz. 20.15 włączą Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Zobaczcie, co będzie w nadchodzącym odcinku. Andrzej, Gienek i Sławek pojadą na pastwisko dla koni, gdzie zniszczyło się ogrodzenie. Andrzej będzie chciał je naprawić. W drodze na pastwisko traktor rolnika ugrzęźnie w błocie. Andrzej z Plutycz potwierdzi przed kamerą, że sytuacja nie była zaplanowana. - Ja tą drogą to tysiąc razy jechałem, ale się nie spodziewałem, że raptownie się zapadnę - oznajmił rolnik. Na pomoc przybędzie Maciek z Kundzicz. Z kolei w Bronowie Agnieszka i Jarek stwierdzą, że nie mają miejsca w oborze dla kolejnych zwierząt. Sprzedają cielę. Przyjedzie weterynarz, który sprawdzi, która z klaczy się oźrebi. W tym odcinku pojawią się nowi bohaterowie serialu. We wsi Bolesty starsze małżeństwo, Janusz i Beata Strycharscy, wychowują wnuka Antosia. Odwiedzi ich pszczelarz Artur, który zostawi dla chłopca ule do pomalowania i ramki do skonstruowania. Podczas wizyty mężczyzna wytłumaczy Antosiowi, jak składać ramki, żeby pszczoły osadziły na niej wosk i miód. Premiera opisywanego odcinka Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Sonda
Czy lubisz oglądać serial Rolnicy. Podlasie?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyciąga traktor z błota. Pomaga mu Maciek