Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz naprawił swój błąd. Wzorowa akcja [WIDEO]

2022-10-28 8:45

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz to doświadczony rolnik i wprawiony kierowca traktorów. Niestety nawet najlepszym zdarzają się potknięcia. Tydzień temu pokazaliśmy jak 39-latek wjechał swoim wysłużonym ciągnikiem w bagno. Pierwsze desperackie próby wyciągnięcia pojazdu spełzły na niczym. Zobaczcie, jak skończyła się ta historia.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wraz ze swoim ojcem Gienkiem i kolegą Sławkiem udali się na pastwisko. 39-letni rolnik kierował wysłużonym, ale wciąż sprawdzającym się w gospodarstwie Ursusem model C-360. Maszyna w zeszłym roku przeszła kapitalny remont, z którego rolnik był bardzo dumny. Niestety w drodze na pastwisko Andrzej wybrał nie tę drogę, co trzeba, i wjechał ciągnikiem prosto w bagno. Pisaliśmy o tym tydzień temu. Temat odbił się szerokim echem wśród fanów serialu Rolnicy. Podlasie. Filmik pokazujący całe zdarzenie ma 846,2 tys. wyświetleń na naszym fanpage'u i grubo ponad 600 komentarzy. Cała historia wydarzyła się przypadkowo na planie serialu Rolnicy. Podlasie. - Nie ma co nawet próbować, bo nie wyjadę. Trzeba po dużego traktora - podjął decyzję Andrzej. W tym artykule pokazujemy kontynuację tej historii. Aby wyciągnąć traktor, Andrzej udał się po drugi, mocniejszy ciągnik - Ursus model 1014.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wjechał w bagno. Akcja ratowania ciągnika

Z pomocą Maćka z Kundzicz (panowie wspólnie nagrywali sceny do serialu), udało się wyciągnąć Ursusa z bagna. Zobaczcie, jak wyglądała ta operacja. W najbliższą niedzielę (30.10) kolejny odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Emisja tradycyjnie na Fokus TV o godz. 20.15.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?