Rolnicy. Podlasie. Córka Gienka podrzuciła mu dzieci pod opiekę. Rolnik z Plutycz zapewnił wnukom super atrakcje

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Córka Gienka podrzuciła mu dzieci pod opiekę. Rolnik z Plutycz zapewnił wnukom super atrakcje

Zapowiedź odcinka

Rolnicy. Podlasie. Córka Gienka podrzuciła mu dzieci pod opiekę. Rolnik z Plutycz zabrał wnuki do...

2023-01-08 3:00

Rolnicy. Podlasie, odcinek 2 (sezon piąty). Zobaczcie, o czym będzie niedzielny odcinek (8.01) kultowego serialu o rolnikach z Podlasia. W Bronowie na świat przyjdzie piękny cielak, a w Ciemnoszyjach jak zwykle będzie dużo pracy. Natomiast Gienek z Plutycz zajmie się wnukami, które podrzuci mu córka. Rolnik zabierze dzieci m.in. do parku linowego.

Rolnicy. Podlasie. Trwa emisja piątego sezonu bijącego rekordy popularności serialu o rolnikach z Podlasia. W Bronowie Jarek z dziećmi dostarczą jabłka, które posłużą jako pasza dla koni i cieląt. Owoce zostaną rozdrobnione, ale podczas pracy zniszczy się stara krajalnica. Agnieszka naprawi maszynę. Podczas karmienia zwierząt gospodyni odkryje, że ocieliła się jedna z jałówek. Młode będzie wymagało starannej opieki. Rolnicy muszą przygotować mu boks. W Ciemnoszyjach Justyna i Łukasz użyją specjalnej maszyny do przyrządzania mieszanki paszowej dla stada. Następnie para przygotuje siewnik do pracy. W Plutyczach wesoło. Gienek, Andrzej i Jastrząb powieszą na gałęzi starej śliwy huśtawkę, jednak konstrukcja nie będzie zbyt stabilna. Córka Gienka podrzuci mu dzieci pod opiekę. Gienek zabierze swoje wnuki do parku linowego i na wycieczkę kolejką. Będzie im towarzyszył Sławek. Emisja zapowiadanego odcinka (zwiastun na dole) Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę (8 stycznia) o godz. 20.15 na Fokus TV.

QUIZ. Rolnicy. Podlasie. Co wiesz o Gienku, Andrzeju oraz innych rolnikach z kultowego serialu?

Pytanie 1 z 10
Czy Andrzej z Plutycz ma żonę?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz robi zakupy w samochodzie. Ile wydał?