Rolnicy. Podlasie. Zięć Gienka z Plutycz pojawił się w serialu. Andrzej pojedzie do sklepu [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Zięć Gienka z Plutycz pojawił się w serialu. Andrzej pojedzie do sklepu [WIDEO]

Rolnicy z Podlasia

Rolnicy. Podlasie. Zięć Gienka z Plutycz pojawił się w serialu. Andrzej pojedzie do sklepu [WIDEO]

2023-05-21 3:00

Rolnicy. Podlasie. W najbliższą niedzielę (21.05) premiera nowego odcinka uwielbianego przez Polaków serialu o rolnikach z Podlasia. Zobaczymy Tomka i Monikę z Pokaniewa, Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje oraz Gienka oraz Andrzeja z Plutycz. Zobaczcie, co ciekawego wydarzy się w odcinku.

Rolnicy. Podlasie. Paulina i Andrzej pojadą do sklepu ogrodniczego po sadzonki. Tymczasem w Plutyczach praca wre. Mąż Pauliny wraz z pomocnikami będzie malował bramę i ogrodzenie. W podziękowaniu za wsparcie Jastrząb otrzyma prezent – sadzonkę róży. W Pokaniewie Tomek i Monika będą wykopywać krzewy z maliniaku, w którym rosną wysokiej jakości owoce. Rolniczka wyśle sadzonki przyjaciołom i rodzinie. Tomek i Wiesiek popracują trochę na polu. Z kolei w Ciemnoszyjach Justyna spodziewa się transportu budek dla cielaków. To droga inwestycja, ale Łukasz zapewnia, że jest ona konieczna. Gospodarz kupi samobieżny pojazd rozwożący mleko dla młodych zwierząt. Premiera opisywanego odcinka Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę (21 maja) o godz. 20 na Fokus TV. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tego odcinka.

Rolnicy. Podlasie. Geodeci w domu Andrzeja i Gienka. Co planują rolnicy?
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej wreszcie pozbędzie się błota ze swojego podwórka?
Listen on Spreaker.