Rozlewiska Narwi na niesamowitych zdjęciach Małgorzaty Pawelczyk [ZDJĘCIA]

2019-03-16 9:38

Białostoczanka Małgorzata Pawelczyk po raz kolejny potwierdza, że swoim aparatem potrafi uchwycić magiczne momenty.

Tym razem Małgorzata Pawelczyk wybrała się w okolice Suraża, aby udokumentować przedwiośnie. Zdjęcia przedstawiają rozlewiska Narwi.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ<<<

Pani Małgorzata jest obecna w mediach społecznościowych, jej fanpage Wędrówki Wiatrem Podszyte obserwuje w internecie 46 tys. ludzi! A już niedługo, bo we wtorek 26 marca odbędzie się wernisaż wystawy Małgorzaty Pawelczyk "Podlasie Wiatrem Podszyte". Wydarzenie zaplanowane jest na godz. 18 w Miejskim Salonie Artystycznym przy ul. Kilińskiego 13 w Białymstoku. Wystawa będzie czynna od 26 marca do 22 kwietnia. Zapraszamy!

Małgorzata Pawelczyk urodziła się w Jeleniej Górze, ale mieszka i pracuje w Białymstoku. Fotografią zajmuje się od 2014 roku. Aparat wzięła do ręki z ciekawości, a także aby dokumentować swoje wycieczki. Bardzo szybko przerodziło się to jednak w pasję i teraz pani Małgorzata nie wyobraża sobie życia bez aparatu w rękach. Co ciekawe, Małgorzata Pawelczyk jest samoukiem, który swoją naukę fotografii rozpoczęła od czytania poradników.

Więcej zdjęć o jej twórczości przeczytacie w artykule: Podlasie jak Śródziemie Tolkiena. Małgorzata Pawelczyk i jej fenomenalne zdjęcia: "Takiego klimatu jak na Podlasiu nie znajdziemy nigdzie" [ZDJĘCIA]