Sądny dzień w Białymstoku. Policja zatrzymała 8 poszukiwanych osób. Jedna wpadła na Słoneczny Stoku

2021-05-17 10:58 Jacek Chlewicki
Sądny dzień w Białymstoku. Policja zatrzymała 8 poszukiwanych osób. Jedna wpadła na Słoneczny Stoku
Autor: jch Sądny dzień w Białymstoku. Policja zatrzymała 8 poszukiwanych osób. Jedna wpadła na Słoneczny Stoku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 8 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 54-latek poszukiwany za znęcanie się nad osobą najbliższą i groźby karalne. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend, policjanci z Białegostoku zatrzymali 8 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 54-latek, który wpadł w ręce policjantów w piątkowy wieczór. Policjanci zauważyli mężczyznę, który nagle przyspieszył kroku i co chwilę oglądał się za siebie. - Mundurowi postanowili sprawdzić co było powodem takiego nerwowego zachowania - informuje oficer prasowy. - Policjanci ustalili, że 54-latek był poszukiwany do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad osobą najbliższą i groźby karalne. Kolejna zatrzymana osoba to 47-letni białostoczanin. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z patrolówki w niedzielę, na osiedlu Słoneczny Stok. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież. Czytaj też: Białystok. Pobudzony 20-latek w autobusie BKM. Kierowca wezwał pomoc. Prawda wyszła na jawMundurowi zatrzymali również 3 osoby poszukiwane do odbycia kary 4 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia. Dodatkowo, mundurowi zatrzymali 3 osoby poszukiwane do ustalenia miejsca pobytu.

Zobacz zdjęcia: Dzielnicowi w Białymstoku 2021. Do nich możesz zwrócić się o pomoc [LISTA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE