Sądny weekend w Białymstoku. Policja zatrzymała 7 osób

i

Autor: KMP Białystok

Sądny weekend w Białymstoku. Policja zatrzymała 7 osób

2021-03-15 12:35

Tylko w miniony weekend, białostoccy policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Dwie z nich poszukiwane były listami gończymi za oszustwo i uporczywe nękanie. Wśród zatrzymanych jest też mężczyzna z osiedla Leśna Dolina.

Pierwsza z zatrzymanych osób to 33-latek, który wpadł w ręce policjantów w piątek, przed godziną 8. Był poszukiwany listem gończym. Do zatrzymania mężczyzny doszło na osiedlu Antoniuk. 33-latek za kierowanie gróźb karalnych ma do odbycia karę 30 dni pozbawienia wolności. Kolejna z osób poszukiwanych to 63-latek. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku również w piątek przed 8. Mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę celem tymczasowego aresztowania na okres 30 dni za oszustwo.

Białystok. Daniel Martyniuk przed sądem za jazdę samochodem bez uprawnień

Z kolei w niedzielę po 17, dzielnicowi z białostockiej "trójki" zlokalizowani kolejną osobę poszukiwaną. Okazał się nią 49-letni mężczyzna, który został zatrzymany na białostockim osiedlu Leśna Dolina. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w swoim miejscu zamieszkania. 49 latek za nie płacenie alimentów ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie odc. 1, s. 3: Andrzej z Plutycz chciał dać 14 tys. zł za OGIERA. Było jedno "ALE" [OPIS ODCINKA]

Mundurowi zatrzymali również 3 inne osoby poszukiwane do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 do 30 dni za popełnione wykroczenie. Jednak 2 z nich po opłaceniu grzywny, uwolniły się od kary. Ostatni z poszukiwanych, który wpadł w ręce policjantów, to 47-latek. Mężczyzna poszukiwany był przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.