Rolnicy. Podlasie. Safari na Ranczu Laszki. Fani zachwyceni nowy filmem Emilii Korolczuk [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Safari na Ranczu Laszki. Fani zachwyceni nowy filmem Emilii Korolczuk [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Safari na Ranczu Laszki. Fani zachwyceni nowy filmem Emilii Korolczuk [WIDEO]

2021-07-06 12:43

Emilia Korolczuk aktywnie rozwija swój kanał na YouTube. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" opublikowała kolejny, tym razem wyjątkowo krótki filmik z Rancza Laszki. Najnowsza produkcja Emilki Korolczuk zatytułowana "Safari na Ranczu" nie jest opatrzona żadnym komentarzem. Najważniejsze jest wideo, które może się spodobać zwłaszcza mieszkańcom miast, którzy wiejskie zwierzęta widzą tylko w telewizji.

Autorka nagrania znajduje się w samochodzie, który stoi po środku pola, na którym chodzą krowy i konie. W pewnym momencie przylatują nawet bociany. Przypomina to trochę tytułowe "safari", które, jak tłumaczy Wikipedia jest formą zorganizowanego wypoczynku i rekreacji poprzez podziwianie i fotografowanie naturalnej przyrody, a zwłaszcza świata zwierząt w ich naturalnym środowisku. Widać, że zwierzęta są bardzo zainteresowane samochodem i jego kierowcą. Krowy i konie bez obaw podchodzą do pojazdu i zaglądają przez szybę do jego wnętrza. Pod jednym z komentarzy Emilka Korolczuk wyjaśniła widzom, że to ona siedziała w aucie, podczas gdy jej ukochany ścinał w lesie drzewo. Jak internauci oceniają ten filmik?

W sekcji komentarzy same pozytywy. "Widać że zwierzaki obyte z mechanizacją", "Więcej takich filmików!", "Super film", "I po co ludzie, jadą za granicę na safari, jak można do Emilki", "Kolejny raz widać jakie twoje zwierzęta są szczęśliwe". Ciepły odbiór najnowszego filmiku Emilki stoi w kontrze do tego, co ostatnio opublikowali Gienek i Andrzej na swoim kanale. Ich najnowsza produkcja została zmiażdżona przez internautów. Czytaj tutaj: Nowy filmik Gienka i Andrzeja z Plutycz zmiażdżony przez internautów. "Szopka na kasę" [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26

Emilia Korolczuk to gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie". 35-latka ma ogromną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne informacje związane z przesympatyczną panią sołtys wsi Laszki niedaleko Zabłudowa. Popularność, którą zdobyła dzięki udziałowi w serialu "Rolnicy. Podlasie", rozwija też w internecie. Jeżeli popatrzymy na liczby, to Emilia Korolczuk jest pod tym względem absolutną liderką. Jej fanpage Ranczo Laszki Emilia Korolczuk ma niemal 80 tys. obserwatorów, a kanał na YouTube Ranczo Laszki - 52 tys. subskrypcji. To czyni ją najpopularniejszą rolniczką na Podlasiu i jedną z najpopularniejszych w Polsce.

Sonda
Czy lubisz oglądać w serialu "Rolnicy. Podlasie" Emilię Korolczuk?