SamoHa Mur. Zobacz nowy teledysk białostockiego zespołu [WIDEO]

i

Autor: YT SamoHa "Mur". Zobacz nowy teledysk białostockiego zespołu [WIDEO]

SamoHa "Mur". Zobacz nowy teledysk białostockiego zespołu [WIDEO]

2019-04-01 19:50

Jak oceniacie nową produkcję od białostockiej grupy SamoHa? Czekamy na Wasze komentarze.

Białostocki zespół SamoHa prezentuje swój drugi utwór. Ich produkcja nosi tytuł "Mur". W ich najnowszym utworze dominują zdecydowanie mocniejsze brzmienia niż w debiutanckim "I tak to zrobię"

- Rebelianckie podejście do muzyki oraz chęć dzielenia się naszą energią z całym światem doprowadził do stworzenia takiej mieszkanki gatunków - mówią muzycy z SamoHa. - Głowami chcemy przebić ten MUR i to nie jest nasze ostatnie słowo. Czekajcie na kolejne premiery!

Zespół SamoHa powstał w styczniu 2018 roku w Białymstoku z inicjatywy lokalnych muzyków. Zespół muzycznie ociera się o hip hop z elementami funky i ciężkiego rocka. Sceniczny debiut formacji miał miejsce na wojewódzkim przeglądzie zespołów amatorskich Rockowania 2018 w Białymstoku. Entuzjastycznie przyjęty występ zagwarantował zespołowi “awans” do finałów przeglądu, na którym wystąpiło siedem zespołów z woj. podlaskiego. Wiosną 2018 roku, formacja SamoHa rozpoczęła pracę nad kilkoma studyjnymi nagraniami. Pierwszym utworem promującym band została piosenka “I tak to zrobię 2018”. Do piosenki został zrealizowany klip.

Zobacz także:

Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

Zabawa w klubie Rokoko 2.0 [ZDJĘCIA]