Samospalenie pod komendą policji?! Koszmar w Kolnie

i

Autor: Google maps/screenshot Samospalenie pod komendą policji?! Koszmar w Kolnie

Samospalenie pod komendą! Koszmar w Kolnie. Policja: "Nie miał transparentów"

2022-07-04 20:15

Koszmarne informacje z Kolna w województwie podlaskim. Według wstępnych relacji, pod budynkiem komendy policji podpalił się młody mężczyzna, mieszkaniec miasta. Na razie nie są znane szczegóły dotyczące jego stanu zdrowia. Nie wiadomo, czy żyje. Policjanci zapewniają jedynie, że nie miał przy sobie żadnych transparentów, oddalając tym samym podejrzenia o znaczeniu tego makabrycznego rytuału.

Horror pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Według wstępnych informacji, w poniedziałek (04.07.22) ok. godziny 17.00 młody, 35-letni mieszkaniec miasta próbował dokonać tam samospalenia. Portal kolniak24.pl relacjonuje, że 35-latek oblał się benzyną i podpalił. Najpewniej z miejsca zdarzenia zabrał go helikopter LPR.

Do sprawy odniosła się już bezpośrednio podlaska policja, która potwierdza zdarzenie, wskazując jednak bardziej ogólnie na "łatwopalną substancję" i precyzuje, że płonące ciało mężczyzny ugasił jeden z policjantów i przypadkowy kierowca. Co istotne, mundurowi twierdzą, że 35-latek nie miał przy sobie żadnych transparentów, oddalając tym samym domysły o jakiegoś rodzaju manifestacji, czy rytualnym sprzeciwie.

Zobacz też: Wędkarze znaleźli ciało w jeziorze! Zbrodnia sprzed lat zostanie wyjaśniona?

Jak dotąd, prokuratura nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zdecydował się na tak drastyczny krok, ani czy go przeżył a jeśli tak - w jakim jest stanie. Do tematu będziemy wracać.