Skoda rozpadła się na części. Koszmarny wypadek w Knyszynie. Dwie osoby zginęły na miejscu

i

Autor: Łukasz Rutkowski - Fotografia Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 65 niedaleko Knyszyna. W zderzeniu skody z BMW zginęły dwie osoby.

Skoda rozpadła się na części. Koszmarny wypadek w Knyszynie. Dwie osoby zginęły na miejscu [ZDJĘCIA]

2020-12-21 8:57

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 65 niedaleko Knyszyna. W zderzeniu skody z BMW zginęły dwie osoby.

Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę 19 grudnia na DK 65 w Knyszynie (woj. podlaskie). Policjanci zgłoszenie o wypadku otrzymali o godz. 14:45.

Czytaj też: Podlaskie. Strażnik leśny padł ofiarą kilku ZAMACHÓW! To ZEMSTA złodziei drewna z Puszczy Augustowskiej? [ZDJĘCIA]

- Ze wstępnym ustaleń policjantów wynika iż kierowca (skody - przyp. redakcji) jadący od strony Białegostoku chcąc skręcić w lewo w drogę poprzeczną i wymusił pierwszeństwo od jadącego prawidłowo od strony miejscowości Knyszyn bmw w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - informuje aspirant Katarzyna Zarzecka, oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Zdjęcia z akcji strażaków OSP Knyszyn są autorstwa Łukasza Rutkowskiego.

Dwie osoby podróżujące skodą zginęły na miejscu. Wiadomo, że kierowca BMW był trzeźwy. Policjanci pod ścisłym nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Wstrząsający wypadek w Brzózie Królewskiej. Nie żyje Kuba i Kacper