Śpiewająca zakonnica z Białegostoku chce wydać nową płytę [WIDEO]

i

Autor: screen z teledysku "Niech Twoje Słowo"/YouTube Śpiewająca zakonnica z Białegostoku chce wydać nową płytę [WIDEO]

Śpiewająca zakonnica z Białegostoku chce wydać nową płytę [WIDEO]

2019-10-16 10:02

O tym, że w Białymstoku jest rapujący ksiądz - wiadomo od dawna. Być może nie wszyscy wiedzą, ale w Białymstoku jest też śpiewająca zakonnica. To siostra Julita Zawadzka, która marzy o wydaniu swojej drugiej płyty.

Siostra Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny chciałaby nagrać i wydać własną płytę. Zakonnica pochodzi z Nidzicy, ale mieszka w Białymstoku, gdzie posługuje w przedszkolu. To w stolicy Podlasia zaczęła się jej przygoda z muzyką chrześcijańską.

Czytaj także: Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

- Ruszam z nowym projektem - zapowiadała jeszcze przed ruszeniem zbiórki na portalu Polak Potrafi. - Tym razem płyta zatytułowana "Ześlij wiatr". Mocna i bardzo wymowna. Nie zawiedziecie się. Materiał już mamy. Oczywiście brakuje funduszy na jej wydanie. Zachęcam do wsparcia mojego nowego projektu. Moim pragnieniem jest abyście byli współproducentami mojej kolejnej płyty.

Zakonnica śpiewa już od kilku lat. Ma już za sobą wydanie debiutanckiego albumu, teraz chciałaby wydać kolejny. W tym celu zorganizowała zbiórkę na portalu Polak Potrafi.

Celem jest zebranie 18 tys. złotych, które zostaną przeznaczone na opłacenie autorów tekstu, studio nagrań, mix i mastering, projekt okładki i wytłoczenie płyt.

Czytaj także: W tym miastach w woj. podlaskim powstaną nowe supermarkety Biedronka

Na płycie zatytułowanej "Ześlij wiatr" znalazłoby się 15 utworów autorstwa Adama Szafrańca (tekst i muzyka) oraz Artura Kaszowskiego (muzyka i aranżacja) - twórców projektu ODPOWIEM. W piosenkarz usłyszymy oczywiście wokal zakonnicy z Białegostoku. Oto jeden z jej teledysków. Utwór "Niech Twoje Słowo" również znajdzie na najnowszym krążku.

Warto przypomnieć, że w Białymstoku jest już rapujący ksiądz z Białegostoku. Ksiądz Adam Anuszkiewicz to kapelan zakładu poprawczego w Białymstoku. Egzorcysta. Księdza Anuszkiewicza na YouTubie śledzi ponad 24 tys. osób. Białostocki duchowny nagrał m.in. "Miłość do Kościoła CHWDP Chrystus Wam Daje Pokój", klip ma w internecie ponad 800 tys. wyświetleń. Czytaj tutaj: Ksiądz Adam Anuszkiewicz rapuje: TYLKO NIE MÓW NIKOMU o Kościele nic dobrego, bo nie będziesz miał z tego fejmu kolego [WIDEO]

Księdza Adama Anuszkiewicza znajdziecie w naszym TOP 100: Znanych i popularnych białostoczan:

Czy białostoczanie wierzą w pecha? Zobacz WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE