Stanisław Srocki nie żyje. Był prezesem Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku. Pracownicy: Będzie nam brakowało jego rad i doświadczenia

i

Autor: Pixabay Stanisław Srocki nie żyje. Był prezesem Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku. Pracownicy: "Będzie nam brakowało jego rad i doświadczenia"

Stanisław Srocki nie żyje. Był prezesem Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku. Pracownicy: "Będzie nam brakowało jego rad i doświadczenia"

2019-03-04 12:07

Stanisław Srocki nie żyje. Tę smutną informację przekazali pracownicy Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku.

W czwartek 28 lutego zmarł prezes dr Stanisław Srocki. Był dyrektorem Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku. O śmierci dr Srockiego dowiedzieliśmy się z komunikatu zamieszczonego na oficjalnej stronie RIO w Białymstoku:

- Odszedł Twórca Izby Obrachunkowej w Białymstoku, człowiek mądry i dobry. Będzie nam brakowało jego rad i doświadczenia. Na zawsze zostanie w naszej pamięci. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Pracownicy RIO w Białymstoku.

Czytaj także: W woj. podlaskim z powodu grypy zmarły dwie osoby. Specjaliści przypominają: "Musimy się szczepić"

Pogrzeb odbędzie się 7 marca o godz. 12 w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu parafialnym w Białymstoku przy ul. ks. Suchowolca.

Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć datki pieniężne na rzecz Stowarzyszenia pomocy Rodzinie "Droga" w Białymstoku.