Suwałki: DRASTYCZNE WIDEO z wyrzucenia babci z balkonu! Zrobił to, jakby pozbywał się zbędnej rzeczy...

i

Autor: Zapis monitoringu/Yotube.com W internecie pojawiło się wideo z momentu, gdy mieszkaniec Suwałk wyrzuca swoją babcię z balkonu na 2. piętrze bloku. 78-letnia Krystyna J. zmarła, a jej wnuczkowi postawiono zarzut zabójstwa

Suwałki: DRASTYCZNE WIDEO z wyrzucenia babci z balkonu! Zrobił to, jakby pozbywał się zbędnej rzeczy...

W internecie pojawiło się wideo z momentu, gdy mieszkaniec Suwałk wyrzuca swoją babcię z balkonu na 2. piętrze bloku. 78-letnia kobieta w wyniku obrażeń zmarła, choć była jeszcze reanimowana na miejscu zdarzenia. Jej 25-letni wnuczek usłyszał już w Prokuraturze Okręgowej w Suwałkach zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. To, co przeraża, oglądając wideo, to fakt, że mężczyzna wyrzucił babcię ot, tak, bez chwili wahania, jakby pozbywał się jakiejś zbędnej rzeczy.

Suwałki: DRASTYCZNE WIDEO z wyrzucenia babci z balkonu! Zrobił to, jakby pozbywał się zbędnej rzeczy...

Do sieci trafił wideo z momentu, gdy mieszkaniec Suwałk wyrzuca swoją babcię z balkonu na 2. piętrze bloku. 78-letnia kobieta doznała poważnych obrażeń i była jeszcze reanimowana na miejscu zdarzenia, ale zmarła. Prokuratura Okręgowa w Suwałkach postawiła jej wnuczkowi zarzut zabójstwa, a decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz APELUJE do widzów. Chodzi o Gienka. Sprawa jest poważna

Mieszkaniec Suwałk wyrzucił swoją babcię z balkonu w biały dzień, na oczach świadków, jakby zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, co robi. Przerażenie może budzić fakt, że na wideo pozbywa się kobiety jak jakiejś zbędnej rzeczy, a w jego zachowaniu nie widać zawahania. Rodzina Krystyny J. uchodziła do tej pory za spokojną.

- Cała rodzina była w porządku. Pani Krysia była schorowana, ale jej dwaj synowie bardzo o nią dbali, przynosili zakupy, a ich żony traktowały teściową niemal jak matkę - mówi sąsiadka.

Według nieoficjalnych informacji mieszkaniec Suwałk, który wyrzucił swoją babcię z balkonu, leczył się wcześniej psychiatrycznie.

Czytaj też: Białystok: Zderzenie radiowozu z BMW! Dwoje policjantów trafiło do szpitala

Suwałki. Wnuczek wyrzucił babcię z balkonu [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]