Suwałki. Głową w nos. 31-latek pokłócił się z lokatorem, któremu wynajmował pokój

i

Autor: Pixabay Suwałki. Głową w nos. 31-latek pokłócił się z lokatorem, któremu wynajmował pokój

Suwałki. Głową w nos. 31-latek pokłócił się z lokatorem, któremu wynajmował pokój

2020-09-29 13:33

Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała lokatora, któremu wynajmował pokój. Mężczyzna podczas kłótni uderzył 38-latka głową w nos. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Suwałk zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała 38-latka. Działo się to w minioną sobotę. Jak ustalili policjanci, w mieszkaniu 31-latka doszło do kłótni. Mężczyzna kłócił się z lokatorami, którym wynajmował pokój.

- Podczas ostrej wymiany zdań podejrzany uderzył 38-latka głową w nos, powodując złamanie kości - informuje oficer prasowy policji w Suwałkach. - Przyczyną nieporozumienia było najprawdopodobniej nieposprzątane pomieszczenie właściciela mieszkania.

31-letni mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Przeczytaj też inną historię z Suwałk: Orgie z udziałem panienek w Suwałkach. Dzielnicowy SZYBKO rozwiązał problem [FOTO]

Gigantyczny pająk nawiedził moje mieszkanie